4 قانون طلایی برای اینکه یک زن را در رخت خواب راضی کنیم

چگونه یک زن را در رختخواب راضی کنیم – 4 قانون طلایی

ممکن است از شنیدن اینکه بیشتر زنان دنبال بدن و یا استقامت یک ستاره فیلم حرفه ای نیستند، متعجب شوید.

در حقیقت، اگر شما میتوانید تمام شب را مشغول باشید، ما میخواهیم فکر کنیم یه جای کار اشتباه است.

صحنه هایی که در فیلم های آنلاین مشاهده می کنید بازی می کنند نه زندگی واقعی، و آنچه که زنان واقعی میخواهند را مجسم نمیکنند.

برای ما در رابطه جنسی، جنبه‌های مهم تر دیگری از استقامت وجود دارد. بنابراین با توجه به آن، در اینجا چهار قانون طلایی وجود دارد که اگر بخواهید او را بیشتر آماده کنید باید در نظر داشته باشید.

 

1) معاشقه قبل از اینکه لخت بشید شروع میشه

اگر پرسیده بشه، اکثر ما میگوییم خواهان عشق بازی بیشتر هستیم. برای ما اینطور به نظر میرسد که مردان از معاشقه به عنوان دست گرمی یک اتفاق اصلی یاد میکنند و سعی میکنند تا آن را تا آنجا که ممکنه کم انجام بدن.

این یک اشتباه است؛ چون این باعث خوشایند شدن یک زن در رختخواب میشود، زیرا معاشقه یکی از لذت بخش ترین جنبه های رابطه جنسی برای زنان است. مردان بسیار سریعتر از زنان به ارگاسم میرسند، بنابراین معاشقه به ما فرصتی میدهد تا به نقطه مشابه شما برسیم.

شکل های مختلفی از معاشقه وجود دارد؛ بنابراین اگر مطمئن نیستید از ما بپرسید چه حسی به ما میدهد. اگر با کاری که میکنید حال نکنیم، سعی کنید چیز دیگری را امتحان کنید. هر کس متفاوت است و ممکن است زنی حرکت مشابه دیگری را دوست نداشته باشد.

و ممکن است برای برخی از خانم ها واضح و غیرقابل تحمل باشند اگر فکر کنیم شما فقط سعی میکنید برخی از “ترفندها”یی را که زنان پیشین خوششان میامد را انجام دهید؛ و دیگر به این توجه نمیکنیم که آیا آن را دوست داریم یا خیر.

معاشقه میتواند برای زنان در صبح یا بعد از ظهر آغاز شود. پیش دستی مهیج است پس پیشنهاد میشود یک فیلم را با هم تماشا یا آشپزی کنید. این توجه ما را در چارچوب درست ذهنی قرار می دهد و ما روز را با فکر کردن درباره شب با هم بودن سپری میکنیم.

اگر یادتون باشه که یک پیام به همسرتون ارسال کنید و بگویید چقدر منتظر هستید که وقت خود را با او بگذرانید، عملا یک شب عالی را تضمین می‌کنید.

این نوع از ساختن، همه معاشقه و یکی از بهترین راه های تحریک زن است. در حقیقت اگر حتی قبل از اینکه سعی کنید لباسهایتان را در بیارید، با تخیل او شروع کنید، یک شروع عالی خواهید داشت.

 

2) بدانید کلیتوریس کجاست

بیایید به آناتومی زنانه نگاهی بیندازیم. این درس علمی نیست، اما اگر شما چیزی در مورد بدن زن نمی دانید ما با شما نا امید میشویم.

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک زن را در رختخواب به طور مناسب ارضا کنید، باید دقیقا جایی که توجه شما را جلب میکند بدانید. ما میخواهیم و انتظار داریم که مردان در این زمینه مطالعه کنند.

اگر از پشت کوه اومده باشید هم من نباید به شما بگویم که زنان معمولا نیاز به تحریک کلیتوریس دارند تا به اوج برسند، و کلیتوریس در داخل واژن قرار ندارد!

بله، رابطه جنسی با دخول حس خوبی است، اما به ما مانند یک مرد حس نمیدهد. یک دختر نیاز به تحریک کلیتوریسی دارد، بنابراین نترسید که از دستانتان استفاده کنید یا به بانوی خود رابطه جنسی دهانی تقدیم کنید.

همچنین میتواند از تغییر پوزیشن ها و ترکیب حرکت های مختلف باشد. به عنوان مثال، شکل هشت با لمبر و باسن هایتان – فقط از همسرتان بپرسید چه حس خوبی دارد و همچنان به انجام آن بپردازید.

به یاد داشته باشید که نباید بیش از حد پوزیشن خود را تغییر دهید؛ زنان باید زمانشان را صرف ساختن احساسات کنند. خوب است که ابتدا موقعیت ها را آزمایش و تغییر بدهید، اما اگر موقعیتی پیدا کردید که او را در تمامی راههای درست تحریک کرد، پس دقیقا همین کار را ادامه دهید.

فقط به خاطر اینکه فکر میکنید زمان زیادی در یک پوزیشن خاص قرار گرفتید، او را از ساختن یک ارگاسم دور نکنید. این واقعا کلید رضایت یک زن در رختخواب است – کاری نکنید که فکر کند شما میخواهید به او ارگاسم بدهید و بعدش کار را تمام کنید!

 

3) تعریف از او

مطمئن شوید که به ما این حس را میدهید که نسبت به زنان مجله‌تان شهوتی تر هستیم.

وقتی حرف از احساس اعتماد به نفس در اتاق خواب باشه، ما واقعا نیاز داریم که گفته بشه چقدر در ظاهر، احساس، بوی و هر چیز دیگری که فکرش را میکنید، عالی هستیم.

برهنه شدن و داشتن آن همه ورم و برآمدگی ظاهر شده، میتواند ما را خجالتی و از لذت بردن از رابطه جنسی متوقف کند.

بسیاری از فشار های بیرونی به نظر بزرگی وجود دارد که زنان با آن فشار به “تمام بدن” به اتاق خواب میبرند.

شما می توانید فیلم ها و مدل های سلبریتی را برای احساس ناراحتی ما سرزنش کنید. ما نیاز داریم که شما با نظرات منتقدانه از بدن هایمان مقابله کنید و مجددا به ما قوت قلب بدهید که ما خوب به نظر میرسیم.

پیشتر اشاره کردم که معاشقه قبل از هرگونه دست زدن شروع می شود، بنابراین فقط به خاطر داشته باشید که اگر شما را کاملا غرق در زنان خوش خط و خال در مجله مردانه ببینیم، احساس خواهیم کرد که نمیتوانیم انتظارات آنها را برآورده کنیم.

اگر نمیتوانید چشم هایتان را از آن زن های درجه یک ببندید، حداقل بگویید که آنها به اندازه ما خوب نیستند – ما باور نمیکنیم، اما محرمانه احساس خوبی پیدا خواهیم کرد، و به همین دلیل خواهان رابطه جنسی بیشتری با شما خواهیم بود.

 

4) ما عاشق معاشرت هستیم

مسلما زنان در مورد چیزهای مختلف مردان و رابطه جنسی نگران هستند. ما میخواهیم اگر چیزی حس خوبی داشت به ما بگویید و اینکه چگونه به نظر میرسیم و احساس میکنیم تعریف و تمجید کنید.

وقت خود را برای معاشقه بگیرید و یاد بگیرید که چه چیزی برای همسرتان عمل میکند. ارتباط و معاشرت در اتاق خواب مهم ترین چیز است؛ فرض نکنید که چون ما از چیزی شکایت یا طلب نمیکنیم، همه چیز کامل است.

شما باید درباره آنچه که ما دوست داریم سوال کنید و با ما صحبت کنید. شما می توانید این را قبل، در حین و یا بعد از رابطه جنسی انجام دهید. هیچ قانونی درباره بهترین زمان صحبت کردن با ما درباره رابطه جنسی وجود ندارد.

و اگر یک معاشرت باز در مورد رابطه جنسی بین خودتان ایجاد کنید، ممکن است چیز شگفت انگیزی را شروع کنید.

چه کسی میداند، ممکن است دریابید که هر دوی شما فانتزی‌های مخفی مشابهی دارید. اگر درباره آن صحبت نکنید، هرگز نمیدانید!

اوه، و یک نکته نهایی… هر چند که ارتباط و معاشرت مهم است، با این حال هرگز و هرگز از ما نپرسید که آیا به ارگاسم رسیدیم یا خیر. اگر شما نیاز دارید بپرسید، این اتفاق نمیفته.

این امر نه تنها این را آشکار می سازد که شما توجهی نمی کنید، بلکه فشار را بر روی آن میندازید و هیچ کشنده شور و عشقی بدتر از آن نیست.

اگر همه اینها به نظر کار سختی میرسد، پس توجه داشته باشید که هرچه توجه بیشتری به همسرتان کنید، او بیشتر میخواهد رابطه جنسی با شما داشته باشد و مطمئنا توجه بیشتری را که ممکن است برای شروع کردن لازم باشد ایجاب میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *