چگونگی افزایش اندازه آلت تناسلی بصورت طبیعی

اگرچه سیستم تناسلی مرد، اندام های مختلفی دارد، اما آلت تناسلی نقشی مهم ایفا می کند. بنابراین، بسیاری از مردان می خواهند که برای کسب تجربه بهتر جنسی، آلت تناسلی بزرگتری داشته باشند. تمرین های مختلفی می تواند در این خصوص کمک کننده باشد و با استمرار به این تمارین، می توان تغییرات ملموسی در اندازه آلت تناسلی مشاهده نمود (مثلا در ظرف مدت 6 ماه).

ورزش چگونه می تواند موجب افزایش اندازه آلت تناسلی شود؟

آلت تناسلی از سه اتاقک با بافت اسفنجی تشکیل شده است که می توانند خون را از سیستم گردش خون جذب کنند. زمانی که اتاقک ها پر از خون شوند، بلافاصله نعوظ الت تناسلی رخ می دهد. با انجام چند ورزش سالم بصورت منظم، اتاقک های الت تناسلی می توانند خون بیشتری جذب کنند که موجب افزایش اندازه آلت تناسلی می شود. هدف اولیه این ورزش ها، ایجاد مقاومت کششی از طریق کش آمدن بافت های مسئول نعوظ می باشد. این امر می تواند موجب افزایش رشد بافت ها بصورت تدریجی و افزایش اندازه آلت تناسلی شود.

چه ورزش هایی می تواند در بزرگ کردن آلت تناسلی مفید باشد؟

استفاده از پارچه گرم و روش جلق، موفق ترین روش ها برای افزایش اندازه الت تناسلی بصورت طبیعی محسوب می شود. در روش پارچه گرم، شما حوله را در آب گرم فرو می برید و آن را دور بیضه ها و الت تناسلی می اندازید. این عمل موجب ناراحتی موقت می شود اما گرما به تدریجی کم و شما حس بهتری کسب می کنید. می توانید آن ناحیه را ماساژ دهید تا جریان خون تقویت شود.  روش جلق با افزایش گردش خون به کورپوسکول کار می کند ک می تواند موجب رشد سلول های لوله آلت تناسلی شود. این روش همچنین موجب بهبود گردش خون به این اندام می شود که موجب افزایش اندازه آن می شود.  ظرف 5 هفته شاهد افزایش اندازه خواهید بود و در عرض 1 سال، شما می بینید که حدودا 3 اینچ افزایش اندازه رخ داده است و نعوظ بسیار قوی تر شده است.

قبل از وارد شدن به تمرین بزرگ کردن آلت تناسلی به چه مسائلی باید توجه کرد؟

باید رژیم غذایی سالمی داشته باشید که پر از مواد معدنی، ویتامین و پروتئین باشد چرا که مواد مغذی مصرفی شما تاثیر مستقیمی بر نحوه عمل الت تناسلی شما دارد. به منظور جلوگیری از سرخ شدن و خارش پوست، می توانید از مرطوب کننده روی آلت تناسلی استفاده کنید. قبل از شروع فرآیند باید الت تناسلی را اندازه بگیرید تا بتوانید نتایج را بررسی کنید. می توانید در خصوص موضوع تمرین با دکتر خودتان مشورت کنید و بصورت نظام مند پیش بروید تا نتایج مدنظرتان حاصل شود. با تمرین و ممارست، این کار شدنی است. اگر می خواهید در مورد مسائل ریزتر صحبتی داشته باشید باید با یک متخصص امور جنسی صحبت کنید.

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *