چگونگی افزایش اندازه آلت تناسلی با استفاده از گیاهان دارویی

اگر میخواهید اندازه آلت تناسلی تان افزایش یابد، گیاهان دارویی ای وجود دارد که می تواند موجب تقویت گردش خون به آن ناحیه شوند و موقتا نعوظ کامل را برای شما رقم بزنند. راه حل های طبیعی و دائم برای افزایش طول و کلفتی آلت تناسلی، شامل تغییرات در رژیم غذایی، بیشتر ورزش کردن و آب کردن شکم می شود. ساده تر و ایمن تر از استفاده از عمل جراحی است، درسته؟ این نوشته را بخوانید تا بفهمید چگونه می توانید بدون استفاده از دارو یا عمل جراحی، آلت تناسلی تان را بزرگ تر کنید.

بخش 1

استفاده از داروهای گیاهی برای افزایش گردش خون به ناحیه آلت تناسلی

1

از جین سنگ استفاده کنید: جین سنگ قرمز کره ای، می تواند از طریق جینسینوساید (ماده طبیعی گیاه جین سنگ) سیستم عصبی شما را تقویت کند. در حالیکه هیچ شاهد علمی قانع کننده ای وجود ندارد که جین سنگ موجب بزرگ شدن آلت تناسلی می شود اما مردان کره ای که از قرص های این ماده استفاده کردند،  بعد از چند هفته کارکرد جنسی بهتری را برای خود گزارش دادند.

جین سنگ با چند دارو تداخل دارد و می تواند عوارض جانبی منفی ای برای افراد مبتلا به برخی از سرطان ها، بیماری های قلبی، بیخوابی، و دیگر اختلالات ایجاد کند. قبل از مصرف این دارو، با پزشک خود مشورت کنید.

اگر می خواهید از این مکمل استفاده کنید، مکملی را بخرید که لیبل آن “ریشه جین سنگ کره ای” باشد و روزانه 500 میلی گرم استفاده کنید.

از آنجایی که مکمل های گیاهی تحت نظارت دپارتمان غذا و دارو نیستند، استفاده از آنها همراه با ریسک است. حتما از یک شرکت معتبر خرید کنید و هیچگاه بیشتر از دوز مشخص شده استفاده نکنید.

2

از جینکو استفاده کنید: این گیاه اغلب به منظور تقویت حافظه استفاده می شود، اما این گیاه به گردش خون نیز کمک می کند و می تواند گردش خون را به ناحیه آلت تناسلی بهبود ببخشد. بر طبق یک مطالعه انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا، جینکو برای کمک به مردان افسرده که می تواند منجر به ناکارآمدی جنسی شود، موثرترین عملکرد را دارد. مطالعه ای دیگر دریافت که جینکو اثری نداشت. داده های علمی غیرقطعی هستند، اما از آنجایی که جینکو موجب بهبود حافظه می شود و اثرات جانبی نسبتا کمی نیز دارد، ارزش دارد که آن را امتحان کنیم. جینکو را می توان مانند چای یا بصورت یک مکمل کپسولی مصرف نمود که در فروشگاه های مواد غذایی سالم هر دو نوع در دسترس شما قرار دارند. اگر سابقه تشنج دارید یا داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید، از مکمل های جینکو استفاده نکنید. بهرحال، با دکتر خود در این خصوص، مشورت کنید.

3

از مکمل های ماکا استفاده کنید: این پودر بخاطر تقویت کنندگی قوای جنسی اش معروف است. این پودر حاوی مک آمیدهای فتوشیمیایی و مک کانیز می باشد که گفته شده موجب تقویت انرژی می شود به مردان کمک می کند تا نعوظ را حفظ کنند. از آنجایی که هیچ مطالعه علمی در مورد این ماده انجام نشده است، باید مراقب بود. قبل از استفاده از این پودر، حتما با دکتر خود مشورت کنید.

4

آرژینین- ال را بررسی کنید:  آرژینین- ال یک آمینواسید است که منجر به افزایش گردش خون می شود و موجب می شود که آلت تناسلی در طول مدت نعوظ بزرگتر شود. یک مطالعه در دانشگاه تل آویو نشان داد که برخی از مردان پس از استفاده از این مکمل به مدت 6 هفته، بهبودهایی را تجربه کردند. این مکمل در فروشگاه های مواد طبیعی موجود است و دوز پیشنهاد 1 گرم سه بار در روز است. اگر بخاطر قلبتان از نیتروگلیسیرین استفاده می کنید، نباید از این مکمل استفاده کنید چرا که موجب افت فشار خون شما می شود. قبل از مصرف با دکتر خود مشورت کنید.

5

هندوانه بخورید: هندوانه گیاه دارویی نیست اما خواصی دارد که می تواند منجر به افزایش اندازه و مدت نعوظ بمانند مکمل آرژینین شود. هندوانه آمینواسیدی به نام سیترولین دارد که به آرژنین تبدیل می شود و منجر به اتساع رگ های خونی می شود.این یافته که هندوانه حاوی سیترولین می باشد، یک یافته نسبتا جدید است، بنابراین هیچ مطالعه ای در مورد اثرات خوردن هندوانه بر بزرگ شدن آلت تناسلی انجام نشده است. اما از آنجایی که هندوانه یک خوراکی سالم محسوب می شود، در فصل آن، تا آنجا که می توانید هندوانه بخورید.

بخش 2

استفاده از راه حل های طبیعی بزرگ کننده اندازه آلت تناسلی

1

ترک سیگار: اندازه آلت تناسلی شما به میزان خون در حال گردش آن بستگی دارد. استفاده از محصولات تنباکوئی موجب می شود که عروق بدن نازک تر شوند که باعث کاهش گردش خون در ناحیه آلت تناسلی می شود. اگر سیگار می کشید، باعث می شوید که آلت تناسلی تان به اندازه ای که می تواند بزرگ نشود.

2

ورزش مستمر: تحرک موجب گردش خون سالم می شود و موجب اتساع عروق حامل خون به آلت تناسلی شما می شود. اگر اصلا ورزش نمی کنید، آلت تناسلی شما به پتانسیل کامل خود نمی رسد. روزی یک ساعت ورزش کنید، چه شنا باشد، چه پیاده روی یا دوچرخه سواری. تمام ورزش ها به افزایش گردش خون به آلت تناسلی کمک می کنند. با این حال، هیچ ورزشی خاص آلت تناسلی وجود ندارد که بتوان آن را بزرگ تر کرد. آلت تناسلی از ماهیچه نرم تشکیل شده است که با ورزش جرم نمی گیرد.

3

تمرین برای کف لگن: شاید نتوانید خود آلت تناسلی را از طریق ورزش بسازید، اما اگر کف لگن خود را تقویت کنید، این ناحیه بهتر خواهد توانست خون را در آلت تناسلی شما نگه دارد. از طریق تمرین های کگل می توانید کف لگن را تقویت کنید. آزمایش انجام شده در بریتانیا نشان داد که مردانی که تمرین های کگل را انجام داده بودند، عملکرد جنسی بهتری را تجربه کردند نسبت به کسانی که تغییرات دیگری در سبک زندگی بوجود آوردند اما این تمرین ها را انجام ندادند. ناحیه کف لگن را اینگونه پیدا کنید که همان ماهیچه هایی که برای متوقف کردن جریان ادرار استفاده می کنید، را سفت کنید. 8 مرتبه این عضلات را سفت کنید و رها کنید. استراحت کنید و هشت بار دیگر انجام دهید و مجددا 3 یا 4 بار اینکار را تکرار کنید. برای کسب نتیجه عالی، روزی یک مرتبه این تمرین را انجام بدهید.

4

آب کردن چربی: آلت تناسلی شما کوچک تر به نظر می آید اگر شکم بزرگی داشته باشید. آب کردن چربی شکم کار ساده نیستد، اما با توجه به تاثیر این مساله بر اندازه ادراک شده آلت تناسلی، این کار شدنی می شود. اقداماتی جهت کاهش وزن شروع کنید و فاید آن را احتمالا در قسمت های دیگر بدنتان نیز مشاهده می کنید. بر طبق گزارش هاروارد، مردانی با دور کمر 42 اینچ، 50 درصد بیشتر اختلال نعوظ (ED) دارند به نسبت مردانی که دور کمرشان 32 اینچ است.

یک برنامه منظم ورزشی به شما در این خصوص کمک می کند. هم ورزش های قلبی و عروقی انجام دهید و هم تمرین های خاص وزنی. غذاهای کامل بخورید مانند گوشت، ماهی، گندم کامل، حبوبات، لوبیا، سبزیجات، میوه ها و روغن های سالم. از غذاهای فرآوری شده، شکر و نشاسته فراوان و روغن های هیدروژنه اجتناب کنید.

5

دستگاه های بزرگ کننده آلت تناسلی را امتحان کنید: از برخی از دستگاه های ساده و غیرتهاجمی برای بزرگ تر شدن آلت تناسلی تان استفاده کنید. اگر هدفتان داشتن نعوظ سفت تر و بزرگ تر بدون استفاده از دارو و درمان های تهاجمی است از یکی از این دستگاه ها استفاده کنید:

حلقه آلت تناسلی: این حلقه با نگه داشتن خون در آلت تناسلی کار می کند. آلت تناسلی شما بصورت موقت بزرگتر و سفت تر خواهد شد.

پمپ آلت تناسلی: این یک دستگاه خلاء است که دور آلت تناسلی شما قرار می گیرد. زمانی که از این پمپ استفاده می کنید، خون بیشتری به آلت تناسلی شما وارد می شود و آن را موقتا نعوظ می کند.

بخش 3

مواردی که باید از آنها اجتناب کنید.

1

از محصولاتی که ادعا می کنند که می توانند  اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند، دوری کنید: از آنجایی که این مساله یک میل طبیعی است، افراد سودجو زیادی در این حوزه وارد شده اند که ادعاهای پرطمطراقی می کنند بدون اینکه این ادعاها واقعیت داشته باشند. هیچ گزینه جادویی در این خصوص وجود ندارد.این مساله کاملا ژنتیکی است. پول خود را هدر ندهید و سلامت خود را بخطر نیاندازید.

2

نسبت به محصولات ویگارا گیاهی احتیاط کنید:  معجونی از گیاهان دارویی وجود دارد که گفته شده که موجب افزایش گردن خون در ناحیه آلت تناسلی می شود، اما از آنجایی که تحت نظارت نهاد غذا و دارو نیست، نمی دانیم که عوارض این معجون ها چیست. بهرحال، بهتر است که هر گیاه دارویی را جدا جدا استفاده کنید و حواستان به دوز آن نیز باشد. از سفارش دادن آنلاین خودداری کنید، حتی اگر سایت فروشنده آنها به نظر قانونی باشد. اگر چنین محصولاتی را خریدید، مراقب باشید و حتما با دکتر خود مشورت کنید.

3

تکنیک های وزنی و کششی را انجام ندهید: گفته شده که این دو تکنیک موجب بزرگ شدن آلت تناسلی می شود و در برخی از موارد واقعا هم می شوند. اما آلت تناسلی در عین درازتر شدن، نازک تر می شود. تنها زمانی که می شود از این تکنیک ها استفاده کرد، پس از عمل جراحی است که در آن موقع ضروری است که از تجمع بافت اسکار (زخم) جلوگیری شود.

4

قبل از عمل، خوب فکر کنید: عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت جنسی یا فالوپلاستی عوارضی دارد. طول آلت تناسلی افزایش می یابد اما کارکرد آن به خطر می افتد. پس از عمل، آلت تناسلی دیگر باید بین دو پا آویزان شود. و گاهی هیچ گاه دیگر نعوظ نمی شود.استفاده از روش های طبیعی، قطعا بهتر است. فالوپلاستی برای آلت های تناسلی خیلی کوچک بکار می رود که به آن ها آلت تناسلی میکرو می گویند و در این موارد، این عمل مفید است. اما این عمل بروی آلت های تناسلی با اندازه متوسط می تواند منجر به اختلال نعوظ، از بین رفتن شکل طبیعی و زخم شدن شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *