چگونه بدون استفاده از قرص، اندازه آلت تناسلی را افزایش دهیم

چگونه بدون استفاده از قرص، اندازه آلت تناسلی را افزایش دهیم- روش های طبیعی که شما را ناامید نمی کنند.

اگر شرکتی قرصی ارائه دهد که موجب شود آلت تناسلی  شما حتی به اندازه یک اینچ یا دو اینچ بزرگتر شود، مردم برای خرید این قرص هجوم می برند. اما فعلا چنین قرصی ساخته نشده است. شاید برایتان جالب باشد که حدود یک سوم مردان در مورد اندازه و قطر آلت تناسلی شان دغدغه هایی دارند. نکته جالب تر اینکه، برآورد می شود که تنها بخشی از زنان در مورد این مساله اهمیت می دهند.

خیلی کم پیش می آمده که تکنولوژی نتواند روشی برای یک مساله بوجود آورد، خصوصا با توجه به اینکه قرص ها نتوانستند نتایج مدنظر را حاصل کنند. تکنیک های طبیعی مختلفی در مورد نحوه افزایش اندازه آلت تناسلی بدون قرص در طول تاریخ اختراع شده اند. ممکن است برخی از این تکنیک ها برای برخی از افراد خوب باشند، در حالیکه روش های دیگر کارگر نیافتند. بنابراین، خوب است که در مورد این روش ها بیشتر بدانیم.

چرا افزایش اندازه آلت تناسلی بصورت طبیعی؟ اندازه میانگین آلت تناسلی  چقدر است؟

علت مزیت روش طبیعی برای افزایش اندازه آلت تناسلی چیست؟ در آمریکا، میانگین آلت تناسلی چقدر است؟

اندازه میانگین آلت تناسلی چیزی بین 3 تا 5 اینچ برای آلت تناسلی در حالت شل آلت تناسلی است. در حالت نعوظ، یک یا دو اینچ به این مقدار اضافه می شود. اگر زیر 2 اینچ باشد، می توان گفت که آلت تناسلی کوچک است یا اندازه میانگین را ندارد.

ممکن است کلماتی مانند “بزرگ کننده” را در خصوص اندازه آلت تناسلی شنیده باشید. این کلمه مواردی را توصیف می کند که یک آلت تناسلی نعوظ می تواند تا چهار اینچ بزرگتر شود. البته، این مساله نباید شما را بترساند؛ چرا که این مساله بیشتر یک اصلاح ژنتیکی است تا یک تاثیر اختیاری.

یکی از دلایلی که مردان به دنبال افزایش اندازه آلت تناسلی شان می روند، مربوط به عزت نفس درونی است. برای یک مرد خیلی سخت است که در مقابل شریک جنسی خود ناتوان و ضعیف برشمرده شود. افزایش اندازه میانگین آلت تناسلی می تواند بعنوان یک درمان انزول زودرس در برخی از موارد عمل کرد که این مساله باعث تقویت هر چه بیشتر عزت نفس می شود.

علت دیگر، داشتن یک آلت تناسلی با اندازه میانگین است. برخی از مردان بصورت ژنتیکی آلت تناسلی های بسیار کوچک دارند. صدمات و عمل های جراحی نیز ممکن است باعث کوچک شدن اندازه آلت تناسلی شده باشد.

چگونه بدون استفاده از قرص، اندازه آلت تناسلی را به اندازه نرمال برسانیم؟

روش های مختلفی برای این منظور وجود دارد. می توانید همه آنها را یک مرتبه امتحان کنید یا بر آنهایی تمرکز داشته باشید که برای شما تاثیر بیشتری داشته است. در برخی از موارد، شما به کمک یا راهنمایی متخصصان نیاز خواهید داشت که ممکن است بصورت اینترنتی نیز این راهنمایی ها را کسب کنید اگر زیاد مایل نیستید که حضورا به متخصصان مراجعه کنید.

تمرین های خاص آلت تناسلی

آلت تناسلی از چند عضله تشکیل شده است. نگاه کنید که بدن سازها چگونه عضلات خود را تقویت می کنند و پس از تمرین ها، عضلات بزرگتری دارند؛ اگرچه چنین تحولات سریعی در مورد عضلات آلت تناسلی معمولا رخ نمی دهد، اما همچنان یکی از گزینه های موجود در این زمینه می باشد.

یک شیوه بسیار موثر، نگه داشتن سر آلت تناسلی  با یک دست و ته آلت تناسلی با دست دیگر است. به آرامی، آلت تناسلی را به اندازه کامل خود برسانید و برای 10 ثانیه نگه دارید. در این حالت، آلت تناسلی را به هر دو سو برای مدت 30 ثانیه بگردانید و سپس رها کنید. این تمرین را تا آنجا که می توانید تکرار کنید. همچنین می توانید از تمرین جلق استفاده کنید. جلق به معنای به اوج رساندن از طریق خودارضائی منظور ما نیست. در این تمرین، باید کاری کنید که آلت تناسلی نیمه نعوظ باشد.

در خصوص تمرین ها و جزئیات بیشتر می توانید از ویدیوهای یوتیوب و دیگر پلت فرم ها استفاده کنید. فایل های متنی با فرمت پی دی اف نیز در این موضوع وجود دارد.

تمرین حوله آویزان

حوله؟ بله، حوله معمولی که روزانه از آن استفاده می کنید می تواند موجب افزایش اندازه آلت تناسلی شما شود. در این تمرین، شما به یک لگن آب گرم و یک نیمکت نیاز دارید که بتوانید به راحتی روی آن بنشینید. حوله را لگن وارد کنید و آب آن را بگیرید تا نسبتا خشک شود.

حالا، حوله گرم را به مدت 5 دقیقه روی آلت تناسلی خود بگذارید. احتمالا این عمل موجب تحریک یا وازودیلاتاسیون رگ های خونی آلت تناسلی شما شود تا موجب افزایش گردش خون شود. بعد از 5 دقیقه، بیضه های خود را بگیرید و با دست دیگر، به روش شیر دوشیدن آلت تناسلی را ماساژ بدهید. آلت تناسلی نیمه نعوظ خود را با چرخاندن به بدنتان بزنید تا جریان خون همچنان ادامه پیدا کند. این تمرین را روزی نیم ساعت انجام دهید.

خلاص شدن از جنگل(موهای زائد)!

موهای زائد زیر ناف شما ممکن است موجب نیاز به تکنیک بزرگ کننده آلت تناسلی شود.

اینطور نیست که این موها مواد مغذی را از آلت تناسلی شما بدزدند. بلکه این مساله به تاثیرات بصری و مقایسه اندازه بر می گردد. اگر شما چیز کوچکی را نزدیک یک شی بزرگ بگذارید، شی کوچک از آن چه که هست هم کوچک تر به نظر می آید.

تغییر در سبک زندگی

سبک زندگی؟ همین مساله نیز ممکن است باعث شود که نتوانید اندازه آلت تناسلی کاملی داشته باشید. اگر می خواهید کلاس ژیمناستیک برود، و اگر می توانید از شر چاقی شکم خلاص شوید. می توانید هیکل افراد را قبل و بعد از آب کردن چربی هایشان در اینترنت ببینید. آلت تناسلی مرد خیلی کوچک به نظر می آید وقتی که لایه های چربی آنرا پوشانده باشد که جنگل هایی از موهای زائد اطراف آن باشند.

همچنین باید حواستان به خورد و خوراکتان باشد. باید توجه کرد که خون کافی باید در عضلات آلت تناسلی جریان یابد. این تنها راهی است که میتوان به نعوظ کامل رسید. در مورد غذاهایی که به شما در این زمینه کمک می کنند، تحقیق کنید.

اگر سیگاری هستید و الکل استفاده می کنید، تعداد روزهایی که آلت تناسلی با حالت نعوظ کامل دارید را بشمارید. سوء مصرف  مواد، نه تنها موجب از بین رفتن نعوظ می شود بلکه یک عامل موثر می باشد که باعث می شود به عمل جراحی نیاز شود و صدمات فیزیکی به آلت تناسلی وارد شود.

یک پمپ آلت تناسلی تهیه کنید

آیا ساعت ها فکر می کنید که چگونه می توانید در صورت نیاز نعوظ پیدا کنید یا روشی سریع برای افزایش اندازه آلت تناسلی کدام است؟ پمپ آلت تناسلی پاسخ سوال شماست. این پمپ، دستگاهی است که بصورت دستی، خون را به آلت تناسلی شما میکشد. این مانند یک ویاگرا یا سیلدنافیل است، با این تفاوت که خود شما تحت کنترل قرار می گیرد. یک پمپ آلت تناسلی موجب نعوظ ماکسیممی می شود. مثل این است که این دستگاه آلت تناسلی شما را به بدن سازی می برد که از قِبَل رسیدن به نعوظ کامل، اعتماد به نفس نیز افزایش می یابد.

آیا واقعا می توان اندازه آلت تناسلی را بدون قرص افزایش داد؟

وقتی در مورد نحوه افزایش اندازه آلت تناسلی از طریق حتی بهترین قرص ها می خوانید، می فهمید که دائما یک وعده یا تاثیر ثابت ارائه شده است. تقریبا تمام قرص ها، بهبود گردش خون، تستوسترون بیشتر، مدیریت وزن و ویتامین هایی را پیشنهاد داده اند. تمام این اثرات را می توان بصورت طبیعی از طریق خوراک و تمرین حاصل نمود. مساله این است که قرص ها و مکمل ها، بازده کوتاه مدت تری دارند و احتمالا ریسک هم دارند. قطعا نمی خواهید که آلت تناسلی بزرگ داشته باشید به قیمت فشار خون و موارد مشابه. مشکل تکنیک های سالم این است که ممکن است زمان طولانی تری برای رسیدن به تغییر قابل توجه نیاز باشد، مانند تمرین هایی که در بالا تشریح شد. این تمرین ها بر این واقعیت استوار هستند که کشش مداوم موجب باعث می شود که عضلات آلت تناسلی خود را بزرگ تر کنند. اما رشد بیولوژیکی زمان بر است.

بهترین روش برای افزایش اندازه آلت تناسلی بر حسب نژاد چیست؟

ممکن است عامل نژاد در میانگین اندازه آلت تناسلی تاثیر داشته باشد. برای مثال، آمریکایی های سیاه پوست و ساکنان آمریکای جنوبی نسبت به آسیایی ها و قفقازی ها، آلت تناسلی های بزرگتری دارند. با این حال، این تفاوت نسبتا کم است و تاثیر زیادی برای مقاربت های جنسی ندارد. همچنین اینگونه نیست که آمریکایی های آفریقایی تبار به نسبت آسیای شرقی ها راحت تر به آلت تناسلی اندازه نرمال برسند. شما می دانید که قومیت و تبار ژنتیکی نقشی در اندازه آلت تناسلی ایفا می کنند. با مقایسه اندازه ها، مشخص شد که آمریکایی های آفریقایی تبار بصورت کلی هیکل های بزرگتری نسبت به آسیای شرقی ها دارند. در نتیجه، طبیعی است که آلت تناسلی های بزرگتری نیز داشته باشند. این مساله همچنین به تکامل نیز مرتبط است. برای ارضاء یک زن با هیکل بزرگ، باید یک آلت تناسلی بزرگ وجود داشته باشد. روی هم رفته، روش های بالا صرف نظر از قومیت شما یا پیشینه نژادی شما برای شما کارگر خواهد افتاد.

آیا مکمل ها بهترین روش برای افزایش اندازه متوسط آلت تناسلی بدون قرص ها محسوب می شوند؟

خیلی وقت ها مکمل ها با قرص ها اشتباه گرفته می شوند. قرص ها در اکثر موارد تنها یک ماده فعال شیمیایی دارند. قرص ها همچنین اکثرا استفاده می شوند تا یک بیماری شناخته شده را درمان کنند و نه برای بهبود حالتی. مکمل ها اگر به درستی استفاده شوند، بهترین روش برای افزایش اندازه متوسط آلت تناسلی بدون قرص ها محسوب می شوند. با این حال، ممکن است عوارض جانبی مشابهی مانند قرص ها داشته باشند. برای مثال، مکمل horny goat weed موجب تقویت سطح تستوسترون می شود اما ممکن است موجب مسائل مرتبط با لخته خون شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *