چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم

آیا شما اخیرا یک اسپری تاخیری خریدید یا فکر میکنید یکی از آنها را امتحان کنید؟ اگر چنین است، ممکن است شما سوالاتی درباره استقاده درست از آن داشته باشید.

این احتمالا یکی از رایج ترین موضوعاتی است که خوانندگان از من میپرسند؛ بنابراین در این مقاله امیدارم تمام سوالاتی که مرتب پرسیده میشوند را پوشش بدم.

و اگر شما بیش از اطلاعات معمول به آنها علاقه مند هستید، ممکن است ترجیح بدهید که مقاله من راجب به مزایا و معایب اسپری های بی حس کننده را بخوانید.

همه اسپری ها یکسان نیستند

فکر میکنم مهم است با گفتن این نکته شروع کنیم که تمام اسپری‌ها و کرم‌های تاخیری به یک شیوه کار نمیکنند. بسیاری از آنها کاملا مشابه هستند؛ اما اغلب تفاوت های خیلی مهمی وجود دارد.

به همین دلیل، دیدن دستورالعمل هایی که با آنها هستند و وب‌سایت تولیدکننده مهم است. البته در بعضی موارد یک مشکل کوچک وجود دارد: همه اسپری ها، وب‌سایت مختص با دستورالعمل ها ندارند.

متاسفانه، شما تعداد زیادی از اسپری های لیدوکائین عمومی را برای فروش آنلاین پیدا خواهید کرد که دستور العمل های محدودی دارند. به همین دلیل به نظر من، تهیه برند هایی که یک تیم اختصاصی پشت آنها قرار دارند، از یک محصول عمومی با نام جذاب اما بدون هیچ پشتیبانی بهتر است.

یک روش استاندارد برای اعمال اسپری تاخیری

اگر اسپری‌ای که خریدید دستورالعمل واضحی ندارد، شما سه انتخاب دارید: یا سعی کنید و دستورالعمل ها را پیدا کنید؛ یا رهایش کنید و محصول دیگری را بیابید؛ و یا پیروی از دستور العمل های استاندارد داده شده محصولات دیگر را آزمایش کنید.

در ادامه خواهید خواند که پاسخ من به سوالات کلیدی بر اساس تجربه شخصی و اطلاعات ارائه شده توسط چهار شرکت بزرگ اسپری تاخیری مانند Promescent، Stud 100، Super dragon 6000  و  Adam & Eve میباشد.

اکثر اسپری های لیدوکائین و بیزوکائین به شیوه ای مشابه آن چهار تا کار میکنند که من در این مقاله به اشاره خواهم کرد. با این حال، باید تاکید کرد که اگر شما این دستورالعمل ها را برای یک محصول متفاوت، یا کلا با عناصر مختلف دنبال کنید، مسئولیت خطرش با خودتان است.

1- شروع آهسته

ترجیح من این است که فقط با یک اسپری شروع کنم، بنابراین می توانید بررسی کنید که آیا پوست شما مواد تشکیل دهنده را تحمل می کند یا خیر. اکثر مردم آنها را به خوبی تحمل می کنند؛ اما به نظر من اگر می خواهید آلت تناسلی خود را اسپری کنید، ارزشش را دارد که محتاط باشید.

و اگر متوجه شدید که فقط یک یا دو اسپری برای شما کار می کند، محصول در مدت بیشتری تمام میشود و شما در پول صرفه جویی خواهید کرد.

این توصیه چهار شرکت در مورد مقدار اسپری است:

:Promescent اعمال 3 اسپری یا بیشتر، اما نه بیش از 10 تا

Stud 100: اعمال 3 تا 5 اسپری

Super dragon: اعمال 2 اسپری

:Adam & Eveاعمال 2 تا 5 اسپری

 

در حالت ایده آل، شما باید بتوانید حداقل تعداد اسپری‌ای را که برای شما مناسب ترین است پیدا کنید و سپس آن تعداد را بعدا مجددا تکرار کنید. برخی ها ممکن است نیاز به 1 و بعضی هم 5 تا داشته باشند. تا زمانی که محصول را امتحان نکنید، نمیدانید.

 

2- منطقه مناسب را هدف بگیرید

شما میتوانید توصیه های متناقضی روی محل دقیق اسپری دریافت کنید. من فکر میکنم بهترین چیز، آزمایش و اسپری روی حساس ترین قسمت های آلتتون هست؛ نه پوشش تمام آن. اگر انجامش دادید، احتمال زیاد خودتان را خیلی بی حس خواهید کرد. این میتواند سبب از دست دادن نعوذ ، یا لذت نبردن کافی در رابطه جنسی شود.

 

این چیزی است که شرکت های اصلی میگویند:

:Promescent قسمت زیرین سر آلت تناسلی، و بعضی از بخش های زیرین دسته

Stud 100: سر و دسته آلت

Super dragon: سر

:Adam & Eve سر و دسته

وقتی آن را اسپری کردید، به آرامی آن را بمالید تا به ظاهر جذب شود. این نباید بیش از 10 الی 20 ثانیه تا دست یافتن طول بکشد. هر چند اگر آلت و همچنین سرآلت را بمالید ممکن است طولانی تر شود.

و مجددا با تعدادی آزمایش، شما باید قادر به یافتن بخشی از آلت تناسلیتان که نیاز به هدف گرفتن دارد و میتوانید رهایش بگذارید، باشید.

3- شل یا راست ؟

مهم نیست که در حالت شل یا راست شده از آن استفاده کنید. در هر حال به طور یکسانی عمل خواهد کرد؛ پس این بستگی به شما دارد که تصمیم بگیرید چطور بهتر برای شما و شریکتان عمل میکند.

4- چه مدت قبل از رابطه جنسی اسپری کنیم؟

مجددا، اسپری های مختلف زمان بندی های متفاوتی دارند. ولی هیچکدام از آنها به شما اجازه نمی‌دهند بلافاصله بعد از اسپری کردن، رابطه جنسی برقرار کنید. همیشه یک زمان انتظار وجود دارد تا اطمینان شود جذب شده و عمل میکند؛ و همچنین به شریکتان منتقل نمیشود.

:Promescent 5 تا 10 دقیقه

Stud 100: 5 تا 10 دقیقه

Super dragon: 5 دقیقه

:Adam & Eve 5 دقیقه

بنابراین میتوانید ببینید که اگر از اسپری لیدوکائین یا بنزوکائین استفاده میکنید، 5 تا 10 دقیقه یک شرط نسبتا ایمن است.

5- آیا باید قبل از رابطه جنسی آن را بشویم؟

این احتمالا یکی از زمینه های اصلی سردرگمی است، زیرا شرکت ها به ندرت به شما میگویند دقیقا منظورشان از شستن زیاد چیست. با یک پارچه، آب، آب و صابون، درست قبل از رابطه جنسی؟

منحصرا اسپری Promescent یک تکنولوژی جذب دارد که به معنای آن است شما نیازی به پاک کردن آن قبل از رابطه جنسی ندارید. با این حال، آنها توصیه میکنند قبل از رابطه جنسی دهانی، آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.

برای سایرین، این چیزی است که باید انجام دهید:

اسپری کنید و بمالید.

به مدت توصیه شده دستورالعمل، صبر کنید. در حین اینکه برای مدتی آلت تناسلیتان را تنها میگذارید، وقت خوبی است که به شریکتان کمی توجه کنید.

قبل از رابطه جنسی دهانی یا دخول، هر چیز باقی مانده را با یک پارچه نرم و مرطوب پاک کنید. حتی اگر نمیتوانید هیچ چیز باقی مانده ای را ببینید، ممکن است که بخواهید آن را پاک کنید.

دست ها را بشویید.

بعد از رابطه جنسی هم بشویید.

 

6- دست هایتان را بشویید

شرکت های خیلی کمی این را ذکر میکنند؛ اما میگویند این مهم است. شما باید دست هایتان را بعد از استفاده از آن بشویید، تا مطمئن شوید آن را به شریکتان منتقل، یا آن را وارد سایر مناطق حساس مانند چشم نمیکنید.

 

7- اسپری تاخیری چه مدت زمانی دوام خواهد داشت؟

این کاملا بستگی به شخص و اسپری دارد. اما با تجربه من، اکثر آنها حداقل شما را یک ساعت بی‌حس نگه می‌دارند.

8- آیا میتوانید انتخاب کنید که رابطه جنسی محافظت نشده یا استفاده از کاندوم داشته باشید؟

این مجددا بستگی به اسپری دارد؛ بنابراین بررسی شرکت سازنده اهمیت دارد.

:Promescent هر دو قابل قبول هستند.

Stud 100: هر دو قابل قبول هستند، از کاندوم های لاتکس استفاده کنید.

Super dragon: هر دو قابل قبول هستند.

:Adam & Eve هر دو قابل قبول هستند، از کاندوم های لاتکس استفاده کنید.

9- میتوانید رابطه جنسی دهانی داشته باشید؟

بار دیگر، برخی میگویند بله و برخی میگویند بهتر است از آن اجتناب کنید. دلایل آن معمولا طعم بد یا خطر انتقال به شریکتان است.

:Promescent بله، تا زمانی که قبل از آن بشویید.

Stud 100: بله، اما اول تا 15 دقیقه صبر کنید.

Super dragon: نه، چون ممکن است طعم ناخوشایندی بدهد.

:Adam & Eve اطلاعاتی درباره این موضوع یافت نشد.

10- اگر سعی در باردار شدن دارید یا در حال حاضر باردار هستید، آیا میتوانید از آن استفاده کنید؟

اگر شما در حال تلاش برای باردار شدن هستید یا همسر شما باردار میباشد، توصیه اکثر اسپری ها، استفاده نکردن از آنها است. این یک نقل قول مفید از وبسایت Promescent میباشد:

برای استفاده در بارداری، ثابت نشده است که لیدوکائین ایمن است. ما توصیه میکنیم که جانب احتیاط را نگه دارید.

وبسایت Stud 100  نیز میگوید اگر همسر شما باردار است از آن استفاده نکنید.

11- هر چند وقت میتوانید از یک اسپری استفاده کنید؟

پاسخ روشنی به این سوال وجود ندارد؛ زیرا بستگی به نوع و مقدار دقیق مواد بی حس کننده دارد. بعضی از اسپری ها در این مورد دستورالعمل دارند، اما خیلی ها ندارند.

اینجا دو مثال وجود دارد:

:Promescent حداکثر 20 اسپری در 24 ساعت.

Fortacin: حداکثر 9 اسپری در 24 ساعت، با 4 ساعت بین هر استفاده.

12- آیا میتوانید قرص های ویاگرا و اسپری تاخیری را با هم استفاده کنید؟

تا جایی که من میدانم، هیچ مشکلی مستقیما مربوط به ترکیب اسپری های بی حس کننده و دارویی مثل ویاگرا وجود ندارد. پس تا زمانی که استفاده جداگانه هر کدام برایتان ایمن است، ترکیب آنها هم باید عالی باشد.

13- ­­­­­­­جلوگیری از اتلاف اسپری

یک حیله هوشمندانه که از یکی از خوانندگان دریافت کردم، این است که اول روی یک شیشه کوچک اسپری کنید. بعدش شما میتونید انگشتتونو روی مایع شکل گرفته پایین بیارید و اونو در محلی که میخواید، روی آلت تناسلیتون بمالید.

روش جایگزین البته اسپری از 3 سانتی متر نزدیک تا 3 سانتی متر بعد، باید مناسب باشه.

 

 

14- کرم های تاخیری چطور؟

اگرچه اسپری‌ها رایج ترین شکل محصول بی حس کننده هستند، بعضیاشون به شکل کرم هستند. شخصا، من طرفدار کرم‌ها نیستم؛ چون شما هیچوقت نمیتونید مطمئن بشید که هر بار از همون مقدار استفاده میکنید. با این حال، برای کرم ها هم شما میتونید دستورالعمل های استاندارد بالا رو دنبال کنید.

 

نظرات و سوالات شما                             

آیا شما تجربه ای در استفاده از اسپری‌ها و کرم‌های تاخیری یا توصیه ای برای سایر خوانندگان راجب به بهترین شیوه استفاده از اونها دارید؟ یا سوالی دارید که من اینجا بهش جواب نداده باشم؟

و اگر این مقاله رو مفید دونستید، ازتون ممنون میشم با یک نظر سریع بهم اطلاع بدید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *