نشانه های رضایت مندی زنان پس از ارتباط جنسی چیست؟

نشانه های رضایت مندی زنان پس از ارتباط جنسی چیست؟

نشانه های عدم رضایت زنان پس از ارتباط جنسی کدام است؟

  • سفت شدگی نوک پستان ها

اگرچه که سفت شدگی نوک پستان به هنگام سرما زدگی و اضطراب هم ممکن است، اما با سایر علامت ها مثل لرزیدن، تند روان شدن (آب منی را بیرون دادن) و فریاد زدن کلماتی مانند ” اره، اره، دارم میام (در حال ارضا شدن هستم)” ممکن است نشان دهنده رضایت مندی زن از ارتباط جنسی باشد.

  • احساساتی شدن

اگر زن شما پس از رسیدن به ارگاسم غش کند یا مانند یک دختر بچه گریه کند ، نگران نباشید ، این به دلیل حس خوبی است که دارد.

  • حس خواب الودگی

یک ویژگی که معمولا خاص مردان است در زنان نیز دیده می شود که از طریق رسیدن به ارگاسم به طرز باور نکردنی تخلیه شده اند، به طوری که پس از اسیب هایی که شما وارد کرده اید،  فقط نیاز به چرت زدن دارند.

  • نیاز به بغل کردن

اگرچه ضمانتی وجود ندارد که پس از هرارتباط جنسی، زن به  ارگاسم برسد اما نیاز او به اینکه شما را در اغوش بگیرد و بازوان شما را در اطراف حس کند  ممکن است نشان دهد که یک تجربه تحریک را به پااین رسانده است، مطمئن نیستم اما، تصور میکنم که اگر بخواهد شما را پس از اتمام کارتان به شدت بغل کند هنوز هم شما را دوست دارد.

  • عدم توانایی راه رفتن

از انجا که شما خوراک مختصر بعد رابطه جنسی را دوست دارید او میخواهد شما را رو به راه کتد اما به راحتی نمیتواند راه برود زیرا زانوهایش می لرزند. پاهای لرزان یک علامت اطمینان است که شما به عنوان یک مرد وظیفه خود را خوب انجام داده اید.

او به کمی زمان نیاز دارد تا بتواند به حمام رفته خود را بشوید و ساندویج شما را درست کند بنابراین با خیال راحت استراحت کنید که انچه را می خواسته به او داده اید.

  • نمیتواند در موردش صحبت نکند

اگر، پس از هر کاری بازخورد آن را می بینید، این زن نمیتواند در مورد موقعیت این ارتباط جنسی، احساساتی که داشته است صحبت نکند یا بهتر از آن؛ می تواند یک کلمه را بار ها و بارها تکرار کند  (مثلا، تنبل شگفت انگیز، تنبل، تنبل، تنبل شگفت انگیز، فوق العاده؛  فوق العاده، تو تنبلی ) این ها شانس هایی هستند که او از دیدن الت مردانه شما بهت زده شده است.

  • لبخند زدن مانند یک دم دمی مزاج

روزهایی خواهد بود که زن شما به سادگی قادر به پاک کردن آن پوزخند  از چهره اش نیست و این همه به لطف شما خواهد بود.

 

اکنون ، نه تنها او برای شما می میرد بلکه این شانس را دارید که به دوستانش بگوید که شما چه شاهزاده (منظور یک مرد با قدرت مردانه بالا ) ای هستید. و این چه معنایی دارد؟ ایا چیزاهایی بین شما و او کار نمیکند؟ شما جدولی کامل دارید که میتوانید از آن انتخاب کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *