عوارض داروهای افزایش دهنده اندازه آلت مرد

افزایش دهنده اندازه آلت مرد به یک دغدغه در بین مردان دنیای امروز تبدیل شده و از این رو حجم محصولات تولید شده در خصوص افزایش اندازه الت مرد روز به روز افزایش می یابد و باعث سود کلان تولید کنندگان و دلالان این حوزه می شود. اما آیا این محصولات تاثیر دائمی و موثری در اندازه ی الت مرد دارند؟ این سوالی است که ذهن خیلی از افراد را مشغول کرده و با پاسخ های متفاوتی از آن روبرو می شوند. دلایل علمی مبنی بر بزرگ شدن اندازه الت مرد با این روش ها وجود نداشته و بهتر است که قبل از خرید این محصولات آگاهی خود را در خصوص روش های بزرگ کردن اندازه الت مرد بالا برید. بالای 80 درصد از افرادی که ادعا می کنند از کوچکی آلت تناسلی خود رنج می برند، ادعای کاذبی داشته و این ادعا بیشتر به دلیل توقع بی جا از خود و یا توقع بی جای شریک جنسی، یا به دلیل مقایسه ی خود با پورن استارها، و یا به دلیل نا آگاهی از اندازه ی نرمال آلت تناسلی می باشد. اندازه ی الت مرد در حالت نرمال طبق استانداردهای جهانی بین 12 تا 16 سانتی متر در حالت نعوظ یا ایستاده می باشد، که اگر کمتر از این حالت بود روش هایی برای بزرگ کردن اندازه الت مرد به او پیشنهاد می شود. اما باید بدانید که در هر صورت به سراغ داروهایی چون سیدنافیلد، واردنافیل و تادافیل نروید، چرا که این داروها تنها در نعوظ بیشتر اثر گذار بوده و بعد از مدتی استفاده نه تنها باعث افزایش اندازه الت مرد نمی شوند، بلکه عوارضی چون سردمزاجی را برای مردان به دنبال می آورد.

عوارض عمل جراحی افزایش دهنده اندازه آلت مرد

بعضی از مردان برای بزرگ کردن اندازه آلت تناسلی خود تمایل دارند که به عمل های جراحی روی بیاورند، اما اکثر مردان از عوارض عمل های جراحی بی خبر بوده و یا راهی برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود نمی شناسند. عمل های جراحی آخرین راه درمان کوچکی واقعی آلت تناسلی می باشد و عموما برای افرادی است که چندین سال ازدوران  بلوغشان گذشته باشد و تمامی روش ها درآنها بی تاثیر بوده و با کوچکی واقعی آلت تناسلی یا میکروپنیس روبرو می باشند. عوارض عمل های جراحی افزایش اندازه الت مرد، شامل عوارض بیهوشی، ایجاد اسکار، درد در ناحیه ی عمل می باشد.

راه حل های طبیعی افزایش اندازه الت مرد

غیر از عمل های پرریسک جراحی و استفاده از داروهای شیمیایی بی تاثیر روش های طبیعی برای بزرگ کردن اندازه الت مرد وجود دارد. این روش ها هم از نظر علمی و هم از نظر تجربی به اثبات رسیده و روش هایی بدون عارضه می باشد. اما در استفاده از این روش ها باید صبر و حوصله به خرج داد و به طور مرتب و صحیح از این روش ها پیروی کرد. ماساژ دادن روزانه به مدت 4 ماه، چرب کردن با روغن خراطین یا روغن کرم خاکی، چرب کردن با روغن زیتون، استفاده از لباس زیرهای گشاد و نخی راه های ساده ای است که اثر بخش بوده و از نظر طب سنتی اثبات شده می باشند.

خوردن چه مکمل هایی در افزایش اندازه الت مرد است؟

برخی از افرادعقیده دارند که مصرف مکمل ها و ویتامین ها می تواند در افزایش اندازه الت مرد موثر باشد، در حالی که از نظر علمی این نظریه به اثبات نرسیده و یک شایعه ی علمی بیش نمی باشد. خوردن مکمل ها و ویتامین ها در میزان میل جنسی موثر می باشد، اما افزایش میل جنسی به معنی افزایش اندازه الت مرد نیست و به یکدیگر مربوط نمی باشند.

بزرگی بیش از اندازه آلت تناسلی مردان

بزرگی بیش از اندازه آلت تناسلی مردان مانند میکروپنیس یک اختلال و یا عارضه می تواند باشد. این اختلال مشکلات فردی و خانوادگی را می تواند در پی داشته باشد. اگر اندازه آلت تناسلی مردان بیش از حد نرمال باشد مشکلاتی از قبیل عفونت های واژن، درد و ناراحتی در هنگام مقاربت را برای شریک جنسی ایجاد می کند. احتمال شکستگی و خم شدگی آلت تناسلی، کجی آلت تناسلی در مردانی با آلت بزرگ بیشتر دیده می شود. با مراجعه به پزشک متخصص می توان این عارضه را درمان کرد. آلت تناسلی با اندازه ی بیش از 19 سانتی متر عارضه محسوب می شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *