صاحب بزرگترین آلتهای جهان کیست؟

از گذشته های دور تا به امروز کتاب گینس جایگاه ثبت تمام “ترین” های برتر دنیا بود از بلندترین آدم دنیا گرفته تا چاق ترین و مسن ترین و هزار جور ترین متنوعِ دیگر… بزرگترین آلتهای جهان هم یکی از آن ترین های هیجان انگیز است. افرادی که بزرگترین آلتهای جهان را دارند غالباً ازبالاترین اعتمادبه نفس نیز برخوردارند. بزرگترین آلتهای جهان آن قدر حائز اهمیت است که مثلاً در کشور روسیه هر ساله مسابقه ی سنجش بزرگی آلت تناسلی برگزار می شود. شرکت کنندگان این مسابقه که قاعدتاً باید فقط مرد ها باشند. آنها با هم بر سر بزرگترین آلتهای خود به رقابت می نشینند و نهایتاً چندین میلیون دلار را کسی می برد که از بزرگترین آلتها برخوردار باشد.

اما کسی که نامش مقلب است به “صاحب بزرگترین آلت جهان” شخصی نیست جز : جونا فالکون. او متولد 29 ژوئیه 1970 است. فالکون در شهر نیویورک، محله ی بروکلین متولد شد. جالب است بدانید او نویسنده و بازیگر آمریکایی است و خود را دو جنسگرا معرفی کرده است.

اولین بار شبکه ی «اچ بی او» در سال 1999 در برنامه ای مستند به نام Private Dicks: Men Exposed  درباره ی بزرگترین آلت جهان با جونا فالکون مصاحبه ای داشت و او را ملقب دانست به صاحب بزرگترین آلت جهان. هم زمان با پخش این خبر در مجله های معتبری چون: رولینگ استون نام فالکون بر سر زبان ها افتاد و چهره ی رسانه ای فالکون به چهره ای جهانی تبدیل شد. همین مجله سایز آلت تناسلی فالکون را این گونه انتشار می دهد :

در هنگام نرمی : بیست و چهار سانتی متر

در هنگام نعوظ : سی و چهار سانتی متر

از فالکون در یکی از مصاحبه هایش در مورد بازی در فیلم های پورن پرسیدند و او صریحاً پاسخ داد:

«این خیلی آسونه… اما راه درستی برای مسیر حرفه ‌ای من نیست».

اما اگر می خواهید رد پای بیشتری از بازی صاحب بزرگترین آلت جهان دنبال کنید به سراغ مستند سریالی ای به نام «جنسیت عجیب» محصول سال 2011 بروید.

 

بزرگترین آلتهای جهان چگونه اند؟

متأسفانه جاذبه های دنیای مجازی چنان ما را در خود غرق کرده که گاهی قدرت تفکیک واقعیت و خیال را از ما می گیرد. یکی از شواهد این امر تمایل به داشتن بزرگترین آلتهای جهان است و این امر رشد روزافزون مراجعانی را در پی دارد که می خواهند به هر روش علمی و غیر علمی  آلت خود را به بزرگترین آلتهای جهان تبدیل کنند. ماجرا از جایی شروع می شود که ستاره های فیلم های هالیوودی غالباً با بزرگترین آلتهای جهان ظاهر می شوند. آیا آنها پشت پرده ی ماجرا را برملا می کنند؟ آیا می دانید همان ستاره های محبوب از میان هزاران نامزد انتخاب شده اند فقط به این دلیل که از ملاک های سکشوال قوی ای برخوردارند؟ آیا می دانید آنها فقط و فقط به منظور فروش بالای فیلم، در پشت پرده، مدت ها با تیمی متخصص تمرین کرده تا بتواند حسابی دهان مخاطب را آب اندازد و با نمایش بزرگترین آلتهای جهان آه حسرت بر دل ببینده بنشانند؟

پس اکیداً توصیه می شود از مقایسه ی خود با ستاره های پورن بپرهیزید.

علاوه بر این باید نقش مهم تفاوت های نژادی و ژنتیک را در این امر دخیل دانست. بعضی از نژاد ها ذاتاً صاحب بزرگترین آلتهای جهان هستند مثلاً عرب ها، سیاه پوستان آفریقایی و… بنابراین یک عدد ثابت را نمی توان به عنوان سایز استاندار آلت تناسلی معرفی نمود و این دغدغه را در جان انداخت: “حالا که من از آن استاندارد کمترم باید هر طوری شده آلتم را بزرگ کنم”. نه… لطفاً این افکار واهی را دور بریزید… مگر شما سایز بقیه ی اندامتان نه تنها با عرب ها بلکه با همین ایرانی های اطرافتان هم یکسان است که انتظار دارید بزرگی آلتتان یکسان باشد؟

حال شاید بپرسید پس ملاک تشخیص بزرگترین آلت چیست؟ ملاک آن رسیدن به اوج لذت جنسی (ارگاسم) شریک جنسی تان است. اگر چیزی از تکنیک های تحریک جنسی برای رسیدن به ارگاسم بلد نباشید بزرگترین آلتهای جهان به چه کارتان می آید؟ ممکن است مردی با آلت متوسط چنان شریک جنسی اش را تحریک کند که به راحتی ارگاسم را تجربه کند و ممکن است مردی با بزرگترین آلتهای جهان هم آن تکنیک ها را بلد نباشد و  فقط رفت و آمد عمیق جنسی داشته باشد… پس خوش به حال کسی که از این دو نعمت با هم و همزمان برخوردار است…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *