ده چیز احمقانه – ارضا کننده که تمام زنان در رختخواب میخواهند

ارضا کردن زنان در رخت خواب به اندازه ای که فکر می کنید پیچیده نیست.

هر کس سلیقه مختلفی در رختخواب دارد، اما چند چیز وجود دارد که کاملا جهانی هستند. اگر میخواهید رابطه جنسی بهتری با همسرتان داشته باشید و برای ارضای بهتر زنان از اینجا شروع کنید.

  1. یک شریک خیلی در لذت من سهیم است. یک زن، دستتان یا یک اسباب بازی کمکی جنسی نیست. از بدن او فقط برای اینکه ارگاسم بشید و سپس بر روی آن غلت بزنید و فرض کنید اوقات خوبی هم داشت استفاده نکنید، زیرا این کاری نیست که باید بکنید. برای یک شریک خوب شدن نیازمند تلاش برابر است. شما نمیخواهید فردی باشید که در تمام نیمسال های تحصیلی هیچ کاری نکرده و در نهایت هم انتظار داره با مدرک عالی به پایان برسونه.
  2. آرامش خاطر وقتی بدست میاید که امن باشد. آن را فراهم کنید و فرض کنید ما این کار را با کاندوم انجام میدهیم مگر اینکه قبلا توافق شده باشد. به من فشار نیاورید تا آن را نصف و نیمه بگیرم، یا متحیرانه با آلتی که از شلوارتان آویزان شده به من نگاه کنید؛ مثل اینکه شما قبلا هرگز کلمه “کاندوم” را نشنیده‌اید. فقط آن را انجام ندهید! من بیرون خواهم رفت، من واقعا خواهم رفت.
  3. ارگاسم. سکس نباید فقط با ارگاسم مردانه به پایان برسد – به ویژه اگر او هنوز یک بار هم ارضا نشده. اگر پس از ارگاسم شما بیش از حد خسته میشوید، مطمئن شوید او از قبل مراقبت میکند. این علم موشکی نیست. اگر میدانید، مطمئنا، شما می خواهید خودتان لذت ببرید، آیا نمی خواهید همسرتان نیز لذت ببرد؟
  4. ارتباط و معاشرت. رابطه جنسی بی سر و صدا هم در زمان و مکان خودش وجود دارد، اما داشتن همسری که میپرسد با چی حال میکنی یا میپرسه روش دیگه ای میخوای نیز خوب است. شما نمیتوانید بدون گفتن کوچکترین چیزی، مراحل اضافی برای رسیدن به خط پایان را بدست آورید.
  5. یک تخت تمیز. واقعا، واقعا سخت است که از خود لذت ببرد اگر بتوانید حس کنید که ساق هایتان را در برابر لایه های عرق و چرک اون قرار میدهید.
  6. یک شارژر یدکی موبایل. اگر بعد از آن باید تاکسی اینترنتی بگیرم، میخواهم بتوانم موسیقی گوش بدهم یا در حین رانندگی توییتر را بررسی کنم. و اگر شب بمانم، ممکن است هنوز بخواهم توییتر را چک کنم اگر قبل از من بخوابی. ازم شکایت کن!

 

 

  1. معاشقه. این یک مسابقه برای رسیدن به خط پایان نیست! شما میتوانید مدتی را عشق بازی کنید و از خودتان لذت ببرید. کمی صبر شما را در مسیری طولانی و طولانی تر قرار میدهد. ضمنا، اگر ارگاسم تنها چیز مهم در رابطه جنسی بود، می توانستم usb که ویبراتور من را شارژ میکند ملاقات کنم.
  2. درآوردن جوراب. لطفا، لطفا جوراب هایتان را قبل از رابطه در بیاورید. اینکه کسی را کاملا برهنه ببینید اما هنوز هم جوراب پوشیده واقعا عجیب است و میتواند شما را از حس در بیاورد . به علاوه، شما به چیزهای عجیب و غریبی مانند “آیا باید جورابم را در بیاورم؟”، “آیا پاهایم را دوست ندارند؟”، “آیا آنها فکر میکنند پاهای من زشت است ؟!” فکر میکنید و نگران میشوید، که هیچس دوست ندارد آنجور باشد.
  3. توقعات واقع بینانه. لطفا در آسمان ها سیر نکنید و از بازیگر های پورن تقلید نکنید. رابطه پورنو خیلی درجه یک است، اما رابطه جنسی واقعی همیشه اینطور نیست، و من از این تصور رنج میبرم که برای یک پسر عادی است که وحشیانه به شما تلمبه بزنه و در حالیکه شما را یک فاحشه کثیف صدا میکنه، درون باسنتان فرو کنه و بگوید که میخواهد در صورتتان کار را تمام کند.
  4. تحریک پرهیجان مهبل و چوچوله با زبان و دهان. نیاز به توضیح ندارد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *