حمله به افسانه افزایش سایز مردانه: واقعا کار میکنه؟

حمله به افسانه افزایش سایز مردانه: واقعا کار میکنه؟

آیا تا حالا سعی کردید یکی از آن همه تکنیک بزرگ شدن آلت تناسلی یا محصولات تبلیغاتی را استفاده کنید؟ اولین چیزی که باید بدانید این است که اکثر مردانی که فکر می کنند که آلت تناسلی کوچکی دارند، در واقع یک آلت تناسلی معمولی دارند. چیز دوم این است که ادعاهای بزرگ شدن آلت تناسلی اغلب نادرست است. بعضی تکنیک ها و محصولات واقعا می تواند به آلت تناسلی شما آسیب برساند.

حقایق مربوط به این تکنیک ها و محصولات را برای جلوگیری از عوارض نا مطبوع و غیر ضروری یاد بگیرید.

 

تمرین جلکینگ

جلکینگ یک ورزش است که برخی از مردم بواسطه آن سعی می‌کنند به طور طبیعی اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهند. این شامل استفاده از غلطیدن دست روی دست برای حرکت خون به سر آلت تناسلی خود و منبسط کردن آن است. گاهی اوقات “دوشیدن” نامیده می شود.

مطالعات پزشکی کافی برای اظهار اینکه جلکینگ واقعا می تواند اندازه آلت تناسلی شما را افزایش دهد، وجود ندارد.

این یک عمل نسبتا ایمن است، اما اگر آن را بارها یا به‌شدت انجام دهید، ممکن است منجر به درد، سوزش و یا تشکیل بافت زخم شود.

 

قرص ها، معجون ها و کرم ها

برای بزرگ شدن آلت تناسلی، در قرص ها، ویتامین ها، هورمون ها، مقدمات گیاهی و کرم هایی که به فروش می رسند کمبودی وجود ندارد. هم چنین سندی وجود ندارد که ادعا کند این محصولات کار میکنند.

در واقع برخی از این محصولات ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد. برخی ممکن است با سایر داروهایی که مصرف میکنید تداخل داشته یا واکنش نشان دهند. همیشه قبل از شروع یک مکمل جدید یا داروی طبیعی با پزشک خود مشورت کنید. آنها می توانند در درک منافع و خطرات بالقوه کمکتان کنند.

 

 

بزرگ کنندگان آلت

بزرگ کننده آلت که یک دستگاه غیر تهاجمی است، برای کشیدن آلت تناسلی شما از کشش استفاده میکند. یک مطالعه گزارش شده در مجله پزشکی جنسی نشان داد که میانگین طول آلت تناسلی شل شده شرکت کنندگان پس از سه ماه استفاده از یک بزرگ کننده آلت تناسلی بیش از 1.5 سانتی متر افزایش یافته است.

برای یادگیری نحوه استفاده ایمن و موثر بزرگ کننده های آلت تناسلی، تحقیقات بیشتری لازم است. آنها میتوانند برای استفاده، سنگین و ناراحت کننده باشند. همچنین کشش بیش از حد ممکن است موجب کبودی، آسیب عصبی یا لخته شدن خون در رگهای آلت تناسلی شما شود.

 

پمپ خلاء

پمپ های خلاء یا پمپ های آلت تناسلی گاهی اوقات برای درمان اختلال نعوظ استفاده میشود. برخی افراد از آنها گاه به گاه برای “تمرین” آلت تناسلیشان استفاده میکنند.

استفاده از یک پمپ خلاء ممکن است موقتا آلت تناسلی شما را بزرگتر کند. اما استفاده بیش از حد از آن ممکن است سبب آسیب بافتی و منجر به مشکلات نعوظ شما شود. این یک روش موثر برای دراز کردن آلت تناسلی شما نیست.

 

بست ها و حلقه ها

بعضی از مردم از یک گیره یا حلقه برای بزرگ کردن و کشیدن آلت تناسلی خود استفاده می کنند. برای استفاده از یکی از این دستگاهها، پس از اینکه نعوظ را کامل کردید، آن را در اطراف ابتدای آلت تناسلی قرار دهید. این به معنای جلوگیری از جریان خون در آلت تناسلی شما است.

استفاده از یکی از این دستگاه ها ممکن است آلت تناسلی شما را به طور موقت بزرگ کند. اما استفاده بیش از 30 دقیقه می تواند جریان خون را قطع کند و باعث آسیب به بافت های آلت تناسلی شما شود.

 

 

جراحی

پزشک شما ممکن است عمل جراحی روی آلت تناسلی را برای برطرف کردن نقص، درمان آسیب یا بهبود عملکردش توصیه کند. اما آنها احتمالا عمل جراحی را برای افزایش طول یا عرض آلت تناسلیتان توصیه نمیکنند.

جراحی بزرگ شدن آلت تناسلی نادر و بحث برانگیز است. این عمل که با خطر عفونت، زخم، و از دست دادن عملکرد همراه است، ممکن است فقط نیم اینچ یا 1 سانتیمتر به طول کلی آلت تناسلی شما اضافه کند. مطالعات کافی در مورد خطرات بالقوه یا مزایای این عمل جراحی وجود ندارد تا اثبات کند آیا ایمن و موثر است یا نه.

 

از آنچه که دارید بیشترین بهره را ببرید

آیا شما وزن زیادی در قسمت های میانی بدن خود دارید؟ این می تواند آلت تناسلی شما را کوچکتر کند. حفظ وزن سالم ممکن است باعث شود که آلت تناسلی شما نسبت به بدنتان بزرگتر به نظر برسد. همچنین ممکن است لذت جنسی شما را افزایش دهد.

همچنین اگر مو های شرمگاهی زیادی دارید ممکن است آلت تناسلی شما کوچکتر به نظر برسد. اصلاح کردن آنها ممکن است باعث بزرگ تر ظاهر شدن آلت تناسلی شما شود. همچنین می تواند احساس شما را افزایش دهد.

 

اظهار نظر ها

اکثر مردانی که معتقدند آلت تناسلی آنها بسیار کوچک است، در واقع دارای اندازه طبیعی هستند. طبق درمانگاه مایو، متوسط طول آلت تناسلی وقتی که شل و سست است 3 تا 5 اینچ یا 8 تا 13 سانتیمتر، و زمانی که راست است 5 تا 7 اینچ یا 13 تا 18 سانتیمتر میباشد.

در بیشتر موارد، محصولات و تکنیک های بزرگ شدن آلت تناسلی کار نمی کنند. برخی حتی می توانند باعث آسیب شوند. فریب ظاهر برنامه‌های بازاریابی را نخورید. در عوض، قبل از تلاش برای هر گونه استراتژی جدید برای افزایش اندازه آلت تناسلی، با پزشک خود صحبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *