تمرینات آلت تناسلی- طبیعی ترین راه افزایش اندازه آلت تناسلی مردانه شما؟

در برخی مواقع در زندگی ما، بسیاری از مردان نگرانی هایی درباره اندازه آلت تناسلی خود داشته اند. البته مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس بوده باشند. خیلی از مردان اغلب این سوال را دارند که آیا به اندازه کافی بزرگ است که او لذت ببرد؟ این عدم اطمینان می تواند بر اعتماد به نفس آنها اثر بگذارد و در بسیاری از موارد منجر به افسردگی شود.

اندازه متوسط و چگونگی فراتر رفتن از آن

اندازه متوسط آلت تناسلی بر اساس تحقیقات انجام شده در کل جهان حدود 1/5 اینچ است. اندازه کوچکتر از 5/4 اینچ کوچک در نظر گرفته میشود. مردانی که اندازه آلت تناسلی کوچکی دارند مدام به فکر یافتن راهی طبیعی برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود هستند. اگر شما نیز درگیر این موضوع هستید پس این مقاله برای شماست.

درحالیکه هزاران تبلیغات جهت افزایش اندازه آلت تناسلی با قرصهای جادویی وجود دارد اما در واقع آنها چیزی جز تبلیغات بیهوده نیستند. البته نگران نباشید درواقع راههای زیادی برای افزایش اندازه آلت تناسلی وجود دارد که در این مقاله به شما ارائه می شود. در این مقاله 6 روش با کارایی بالا برای افزایش اندازه آلت تناسلی به شما ارائه می شود.

افزایش اندازه طبیعی

  1. تمرین کشش آلت تناسلی

یکی از تاکتیکهای قدرتمند که باعث افزایش اندازه آلت تناسلی به اندازه چند اینچی میشود تمرینات کششی آلت تناسلی است. اگر چه ممکن است کمی خنده دار به نظر برسد ولی در واقع یکی از بهترین راههای افزایش اندازه است. به روش زیر انجام می شود:

اول، قسمت فوقانی آلت تناسلی یا سر آلت تناسلی را که فالوس نیز نامیده می شود را بگیرید. آن را بیش از حد محکم نگیرید تا جریان خون نرمال در آلت تناسلی را مختل نکند.

سپس شما آن را به طرف جلو و عقب بکشید. به اندازه ای بکشید که در طول محور و پایه آلت تناسلی  درد نداشته باشد. مطمئن شوید که این کشیدن صدمه ای با آلت وارد نکند.

سپس در همین پوزیشن کشش حدود 20 تا 25 ثانیه نگه دارید.

سپس آن را رها کرده و یک دقیقه استراحت دهید سپس دوباره آن تکرار کنید.

این کار را روزی یک بار هر بار 5 تا 10 دقیقه به مدت یک ماه انجام دهید تا نتیجه آن را ببینید.

2- اجتناب از غذاهای چرب و افزایش فعالیت روزانه

خوردن غذاهای چرب و پر کالری و زندگی بی تحرک باعث کاهش سایز آلت میشود. همچنین این سبک زندگی باعث مشکلات باروری و کاهش کلی سطح سلامت می شود. افزایش کلسترول خون باعث رسوب آن در رگ و کوچک شدن رگ آلت تناسلی و کاهش خونرسانی به آن و در نتیجه کاهش اندازه آن میشود. پس زندگی سالم باعث افزایش اندازه آن میشود.

3- روش کشش انگشت شست

این روش نیز یک نوع روش کششی دیگر است که در بیساری از موارد خوب جواب داده است. طبق متد زیر:

سر آلت را با یک دست بگیرید و نه خیلی محکم و نه خیلی شل نگه دارید فقط مطمئن شوید جریان خون آن قطع نشده باشد.

از انگشت شست دست دیگر استفاده کنید، انگشت شست را بر پایه آلت قرار دهید و آن را به آرامی بکشید تا کششی به سمت پایه را احساس کنید.

مثل متد قبل آن را در همین پوزیشن 20 ثانیه نگه دارید.

استراحت کوتاهی بدهید و دوباره تکرار کنید. این روش یا 3 تا 5 دقیقه در روز تکرار کنید.

4- ورزش کگل

کگل یک ورزشی است که فواید آن برای سلامتی زنان شناخته شده است. با اینحال این ورزش بر روی آلت تناسلی مردان و حفظ حالت آمداگی و کنترل نعوذ نیز اثر دارد. تمرینات آن شامل مراحل زیر است:

ابتدا شما باید محل ماهیچه پوبوکوکسیگئوس (ماهیچه بالا برنده مقعد) خود را به وسیله نگه داشتن ادرار خود در حین ادرار کردن بشناسید.

.

بعد از اینکه محل آن را پیدا کردید، شما باید شروع به منقبض کردن آن روزانه 20 تا 30 بار بکنید.

و هر روز میتوانید تعداد انقباضات را بیشتر کنید.

بعد از مدتی که این تمرین را انجام دادید، شما قادر خواهید بود این ماهیچه را کنترل کنید و این کار اجازه خواهد داد تا خون بیشتری به آلت تناسلی برسد، در نتیجه طول و ابعاد نعوظ شما را افزایش می دهد. این روش کمی سخت اما بسیار موثر است.

5- روش فشار متقابل

این روش کمی عجیب و ترسناک است اما به اندازه سایر روشها موثر است. در این روش شما باید مراحل زیر را اجرا کنید:

با کمک دست راست نوک فالوس شل خود را بگیرید و مثل سایر روشهای دیگر به طور طبیعی بکشید. خیلی محکم نکشید که آسیب وارد شود.

شما باید بین پایه و فالوس احساس کشش کنید وقتی این کار را انجام می دهید. برای 10 ثانیه آن را انجام دهید و سپس به آن استراحت دهید.

6- سیگار نکشیدن

سیگار کشیدن اولین دشمن سلامتی تولید مثل انسان است. سیگار نه تنها باعث کاهش سایز آلت تناسلی میشود بلکه میتواند سبب کاهش سطح تستوسترون و بر هم زدن تعادل هورمونی شود که خود این امر این باعث کاهش اندازه آلت میشود. از دیگر عوارض سیگار کشیدن بلوک شریانهای آلت تناسلی و کاهش خون رسانی و نتیجه کاهش حجم آلت تناسلی است.

تمرینات ورزشی بیشتری میخواهید؟

تعدادی  برنامه های ورزشی دیگر وجود دارد که برای افزایش اندازه آلت تناسلی به صورت آنلاین میتوانید دنبال کنید، دسترسی به آنها کمی هزینه دارد.

یکی از راههای پیشنهادی:

سلامتی آلت تناسلی

آمادگی نعوظ

سلامت آلت تناسلی شامل سیستم افزایش سایز نیز میشود که شما میتوانید در آنجا بیشتر درباره آن بخوانید.

آمادگی نعوظ نیز با هر دستوری از ویگرکس پلاس همراه است که برای 4 ماه یا بیشتر تامین میکند.بیشتر بخوانید اینجا.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *