بهترین اسپری و کرم های تاخیری برای کمک به دوام بیشتر شما در رخت خواب

بهترین اسپری و کرم های تاخیری برای کمک به قدرت جنسی بیشتر شما

تا بوده و بوده، من متهم به هویح بودن در رخت خواب هستم. منظورم اینه که من نمیتونم انزال بشم؛ مهم نیست چقدر سعی کنم یا اینکه چقدر همسرم جذاب باشه. گاهی اوقات، این اتفاق تاسف‌آور باعث میشه یه نفر دیگه احساس مضخرفی راجب خودشون پیدا کنه و من فکر نمیکنم این عادلانه باشه. و گاهی اوقات، من خیلی سریع انزال میشم به طوریکه همسرم از شهوت من شاخ درمیاره. اون حروم زاده های بیچاره در نهایت فکر میکنند خودشون خیلی شاخ و توپن، و من فکر نمیکنم این جذاب باشه. در حقیقت، یک نفس باد کرده در اتاق خواب، میتونه سریع حس و حال رو خراب کنه.

پس، برای حفظ ریشه خودشناسی همسرم در واقعیت، و برای جلوگیری از گریه کردناش برای خواب بعد از  اینکه سوراخشو کوبوندم، روی بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار تحقیق کردم. میبینید که اسپری‌ای که خیلی قوی باشه میتونه اثر برعکس و منفی بزاره، اما اسپری‌ای که بی اثره میتونه به یک مرد این حس رو بده که فقط یک پمپ احمقه. اینجا باید یه خط وسط هم باشه.

حالا باید بگم که خیلی به استفاده کردن هر نوع از این مضخرفات افتهار نمیکنم؛ چون معمولا سلطان رینگ هستم. نهایتا همیشه شریک های بی اطلاع من، از انزال سریع من سوپرایز میشن؛ اما شریک های همیشگیم، همیشه کمی ازم مایوس میشن  وقتی که میبینند همشو پاشیدم. صرفنظر از این، اکثر پسرا (حتی من) نیاز به کمی کمک برای نگه دشتن خودشون دارند؛ بنابراین واقعا در بازی من خجالت وجود نداره و برای شما هم نباید داشته باشه. اسپری و کرم های تاخیری  خوب اگر صحیح استفاده بشه، میتونه زمان بازی رو تغییر بده و نیاز به گفتن نیست که چیجور میتونه یه مرد رو مثل یک اسب مسابقه ای روسی بسازه.

 

دیدگاه کلی من درمورد بهترین اسپری تاخیری موجود در بازار برای مردان

اگه میخواین به مطب دکتر برید و به همه کسایی که اونجا کار میکنن بگین که شما و آلتتون همیشه سرحال نیستید؛ اسپری های تاخیری و دستگاه های تمرین استقامتی ضروری هستند. وقتی یه مرد سنش بالا میره، توانایی جنسیش به شدت کم میشه. چه اتفاق مضخرفی، اما شما اگه به چیزی که میگم گوش کنید، مجبور نیستید قربانی طبیعت بشید. خیلی از برند های بیرون، آشغالن؛ بعضی از تولیدکنندگان فقط میخوان سریع جیبشون رو پر کنند. بنابراین پیشنهاد میکنم قبل از اینکه پولاتونو دور بریزید، ادامه‌ی مطلب رو بخونید.

درمورد اسپری و کرم های تاخیری خوب موجود، اونا تمایل دارند کارشون رو خوب انجام بدن. با این حال، من متوجه شدم که خیلی از اشکالات مرتبط به اونا وجود داره، حتی برای جوانب مثبتی که در حال حاضر میدونند چه توقعی دارند. فقط به خاطر داشته باشید که اکثریت کار توسط شما و آلت تحت فرمان شما انجام میشه؛ و یادتون باشه که کرم موضعی، اسپری یا پماد فقط میتونه قدری بیشتر شما رو نگه داره. اگه اینو درک کنید، پس برای لیگ های بزرگ آماده اید.

 

اینجا پنج دلیل اصلی که در وهله اول میخوام بهشون اشاره کنم هستند، با اینکه میدونم کمی نا امیدی باهاش مرتبطه:

  1. اکثر این حروم زاده ها میتونن به مردی کمک کنند که در تخت خیلی دوام میارند.
  2. بسیاری از اسپری های تاخیری ذاتا برای کاهش حس مرد در طول رابطه جنسی طراحی شده اند؛ که میتونه یک نعمت یا بلا باشه.
  3. استفاده از یک محصول تاخیری موثر میتونه سریعا انزال زودرس رو متوقف کنه، اما برای رسیدن به آن باید سریع اقدام کنید.
  4. این محصولات را میتوان پنهانی استفاده کرد، گرچه به محض اینکه شما آلتتون رو درون شریکتون گذاشتید همه چی لو میره؛ چون اونا میتونن اون لعنتی رو حس کنن.
  5. به طور کلی، اسپری های تاخیری میتونن اعتماد به نفستون رو در تخت افزایش بدن؛ اگر شما شخصی هستید که نیاز به حس بهتری درباره‌ی کاراییه خودش داره.

در حین اینکه مقاله رو میخونید، باید اینم بدونید که هیچ اسپری تاخیری در بازار وجود نداره که راه حل دائمی برای انزال زودرس داشته باشه. در واقع، هیچی بهتر از دارو های تجویزی و تمرینای قدیمی نیست. بعدا بیشتر بهش میپردازم.

 

10 اسپری برتری که پول شما بهش میرسه

حالا بیاید ببینیم من کدوم ها رو 10 اسپری تاخیری برتر در صنعت میدونم. نظرات شما درباره محصولات زیر ممکن است با من متفاوت باشد و البته تجربه هر فرد منحصر به فرد است؛ اما در نهایت، با توصیه های من در اینجا، شما بهترین کارایی را خواهید گرفت. در غیر اینصورت، تا وقتی که حساب بانکیتون خالی بشه باید به جستجوتون ادامه بدید. بعدا نگید نگفتم!

 

 

1- اسپری تاخیری ویگرکس

همانطور که از نامش پیداست ویگرکس برای افزایش قدرت جنسی شما، با کاهش حس آلت تا سطحی که برای کل گروه بهترین باشد، ساخته شده است. این محصول که به شکل اسپری طراحی شده و به آسانی کنترل میشود، هم موثر و هم راحت است. از آنجایی که مقاربت همیشه عالی، با کیفیت و بی خطر نیست، اسپری های تاخیری باید در میز کناری هر شخص باشند. این بی حس کننده مردانه، آلت شما رو آروم میکنه و بهتون این اجازه رو میده که به این قولتون “میخوام تمام شب مورد عنایتت قرار بدم!” جامه عمل بپوشونید.

ویگرکس توسط یک شرکت معتبر به نام Leading Edge Health تولید میشود که تحت سخت گیر ترین قوانین ایمنی محصول میباشد. در حقیقت، حق الامتیاز این برند در اختیار صنعتی است که چندین دسته اسپری تاخیری در قفسه ها دارد. در حین اینکه این ابدا محصول کاملی نیست، ویگرکس بدون تعداد زیادی از اثرات جانبی منفی، با موفقیت به کارش ادامه میدهد.

 

2- Adam and Eve: Marathon

همانند آخرین محصول بی حس کننده لیست من که از مواد نسبتا شناخته شده و قابل اعتماد استفاده میکند، اسپری تاخیری Adam and Eve: Marathon حاوی مقدار سالمی بنزوکائین است. این ماده در اسپری میتواند باعث استفاده و کنترل آسانش شود، پس تاکنون خیلی استاندارد بوده است. برای مردانی که بطریقی به لیدوکائین حساسیت دارند، این اسپری و دیگر اسپری فعال حاوی بنزوکائین، یکیشون کفایت میکنه.

صرفنظر از آن، حدود 5 تا 10 دقیقه طول میکشد تا به حداکثر پتانسیل خود برسد – اگر از من بپرسید، زمانی نسبتا طولانی در بین اسپری های تاخیری است. با این اسپری، آماده سازی کمی بیشتر طول میکشد. علاوه بر این، بویی مانند رابطه جنسی خشن دارد ( اگر بتونید تصور کنید). من مطمئن نیستم که این چیز خوب یا بدیه؛ اما در هر صورت وقتی به آن عادت کردید، خیلی بد نیست. همچنین، برای رابطه جنسی دهانی از آن استفاده نکنید.

نکته جالب توجه اینکه این اسپری به طور شگفت انگیزی به عنوان محصولی که مردان را در نعوذ قدرتمند قوی تر میکند فروخته میشود. با این حال، من هیچ چیزی در لیست مواد تشکیل دهنده ندیدم که حاکی از غلط بودن ادعای شهرت است. مانند خیلی از محصولات در لیست من، این کالا توسط سازمان غذا و دارو به هیچ وجه تایید نشده است ولی بدون نسخه در فروشگاه های جنسی فروخته میشود؛ اما همه وقتی تلاش میکنند بیشتر در رختخواب باشند، واقعا درمورد بودجه دولتی اهمیتی نمیدن. و از آنجایی که قیمت مناسبه، احتمالا شما، وقتی که شروع به کار کرد، همه چیزو راجبش خیلی سریع فراموش میکنید.

 

2- پروماسنت

با فقط کمی بیشتر ماده فعال لیدوکائین (10%)، پروماسنت کمی قویتر از رفیق ارزان قیمت تر ما، Stud100 است. همچنین دارای پمپ اندازه گیر مناسبی است که من عاشقشم و به عنوان یکی از بهترین اسپری های تاخیری در نظر گرفته میشود. از لحاظ اعتبار نسبتا معروف میباشد و به عنوان عامل بی حس کننده کاملا موثر است. اما قبل از اینکه به تعریف و تمجید از آن ادامه دهم، بیاید کمی راجب به جایی که بیشترین کمبود را دارد حرف بزنیم.

به نظر من پروماسنت، بویی شبیه به مجرای ادرار فلزی داره. اگرچه توسط سازمان غذا و دارو برای رابطه جنسی دهانی تایید شده، اما اگر زیاد ازش استفاده کنید، ممکنه همسرتون رو از پا بندازه. همچنین مشکل تولید عوارض جانبی منفی رو داره؛ اما بطرز عجیبی، تا زمانیکه سایرین در لیست هستند، در رده آخر قرار نمیگیره. با تجربه من، برای حدود 10 تا 15 دقیقه موثره، اما بعد از اون، من خیلی سخت ضربه زدم و بدنامون خیس تر از سرسره آب شد.

هرچند غالبا به عنوان ضدآب شناخته میشه، و من متوجه شدم که نسبتا سریع جذب پوست آلتم میشه. این میتونه با کاندوم استفاده بشه، اما این مورد در بیشتر اسپری های تاخیری با کیفیت وجود داره. حداقل در این که وجود داره، درسته؟ پس اگه میتونین، بوی زنندشو نادیده بگیرید؛ کمی پرداخت اضافه برای یکی از اسپری های تاخیری که توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است مهم نیست.

 

Shibari Triton

علیرغم نام عجیب و غریبش که اشاره به شکل قدیمی طناب اسارت ژاپنی داره، این اسپری تاخیری کاملا استاندارده. این محصول پمپ اندازه گیر نداره، اما در عوض از نوعی بطری اسپری استفاده میکنه که مقدار و محل استعمال رو به سختی کنترل میکنه. همانند پروماسنت، حاوی 10% لیدوکائین به عنوان ماده فعال است؛ پس این لعنتی خیلی خوبه. علاوه بر این، از اونجایی که بد بو نیست، نیاز نیست که خیلی توضیح خاصی به همسرتون بدید.

 

 

برای من، فقط 2-3 پمپ از این معجون ژاپنی، آلتم رو برای حرکت در اقیانوس آماده میکنه. با این حال، چند باری پیش اومده که اصلا بخوبی کار نمیکنه. شاید به همین خاطره که این محصول هنوز توسط سازمان غذا و دارو تایید نشده. همچنین برای رابطه دهانی مناسب نیست.  بهرحال میتونه با کاندوم استفاده بشه، اگرچه روکش روغنی شده، تمایل داره آلتتون رو از اسپری جدا کنه.

دستورالعمل های روی جعبه میگویند از محصول به اندازه استفاده کنید؛ اما اگر مثل من هستید، احتمالا باید کمی بیشتر از چیزی که پیشنهاد شده استفاده کنید. هر چند که باید بهتون هشدار بگم که با استفاده بیشتر، احساس مور مور شدن بیشتری رو تجربه میکنید. من، این احساس رو خیلی دوست ندارم، اما ممکنه شما خوشتون بیاد. و از اونجا که این باقلوا قیمت مناسبی داره، ممکنه در پایان روز یه مصالحه خوب باشه.

 

Doc Johnson’s Power Plus

این اسپری تاخیری، یک رقیب قوی در این دسته است که توسط یکی از مشهورترین برند های صنعت محصولات جنسی ساخته شده است. با این حال، این محصول حاوی یکی از کمترین مقادیر عامل بی حس کننده در این لیست است. علاوه بر این، از لیدوکائین استفاده نمیکند. در عوض، ماده فعال، بنزوکائین است و فرمولش تنها شامل 7.5% است.

ضمنا، به جای اسپری، نسبتا انحصار به عرضه به شکل کرم دارد. اگرچه این برند محصولات متنوعی را برای تاخیر انزال ارائه میدهد، نسخه Power Plus بالاترین سطح آنهاست. و از آنجایی که به جای اسپری، کرم است، استعمال آن بر روی آلتتون خیلی آسونتره و میتونه بهتر کنترل بشه. با این حال، تازه وارد های عرصه اسپری/کرم تاخیری، ممکنه برای سنجیدن مقدار استفاده، کمی کار ریاضی انجام بدن؛ به خصوص ازونجا که هیچ پمپ اندازه گیر یا راهنمای اندازه گیری روی لیبل وجود نداره.

در هر صورت، محصولات برند Doc Johnson مشهور هستند اما هیچکدوم ازونها توسط سازمان غذا و دارو برای رابطه جنسی دهانی تایید نشده. این محصول به اندازه سایر گزینه های این لیست بدبو نیست، و همینطور خیلی طعم بدی نداره (من امتحانش کردم). هشدار: اگر خیلی ازش استفاده کنید، مثل کوه قوی میشه؛ پس مراقب باشد حس و حالتون رو خراب نکنید، چون شما نمیدونید چطور با احتیاط ادامه بدید.

 

 

Super Dragon 5000

نام این محصول مثل نوعی از آشغال های زننده مورد استفاده در پورن بد به نظر میرسه، اما با این وجود کار میکنه. با یک فرمول اختصاصی که حاوی 10% لیدوکائینه، نسبتا برای رقابت قابل مقایسه است. با این حال، تفاوت چشمگیرش با بقیه اینه که دارای ویتامین E هم هست. پس، چه شما رو بی حس بکنه یا نه، اگر به اندازه ازش استفاده کنید، در نهایت با یک آلت نرم ابریشمی خواهید بود.

از اونجایی که بصورت اسپری عرضه میشه، لازم نیست نگران استفاده بیش از حد یا گرفتن در دستتون باشید. با این حال، تلمبه‌اش اصلا اندازه گیری نداره؛ پس شما باید از یک الگوریتم سفارشی استفاده کنید تا متوجه بشید چقدر استفاده کنید. به یاد داشته باشید که این محصول یکی از سریعترین بی حس کننده های بازاره که فقط 3 الی 5 دقیقه طول میکشه تا به حداکثر پتانسیل خودش برشه و همچنین خیلی هم قویه. اگر در نهایت میخواستید از این یکی استفاده کنید، فقط یادتون باشه به محض اینکه عملیات رو عالی انجام دادید، آلتتون رو بشویید، آقای اژدها.

یه چیز دیگه. با توجه به وجود ویتامین E در فرمولاسیون، این محصول یکی از مشکل ترین ها برای شستن است. و از اونجایی که دستورالعمل ها واضح میگن که شما نباید بیشتر از 45 الی 60 دقیقه اونو نگه دارید و با توجه به این حقیقت که برای رابطه دهانی توصیه نمیشه (به دلایل آشکار)، استفاده از اونو یکم مشکل میکنه. شما تلاش میکنید که رابطه جنسیتون رو طولانی تر از حد معمول کنید، و در عین حال باید زنگ هشدار رو تنظیم کنید تا مطمئن باشید که آلتتون رو نمیسوزونید. من فکر میکنم این درسته که میگن: “اژدها ها واقعا آتش تنفس میکنن”.

 

Viga 5000

یکی دیگر از بی‌حس کننده ها که ترکیبی نرم کننده از لیدوکائین (10%) و ویتامین E داره، Viga 5000 همچنین در بطری اسپری ظاهر میشه، هرچند اصلا اندازه گیر نداره. با این حال، به طرق مختلفی در این رقابت برنده میشه. اول اینکه یکی از خوشبوترین فرمولاسیون هاییه که تاکنون استفاده کردم. دوما معمولا فقط با یک اسپری، شما رو به جایی که میخواید میبره؛ پس خطری نداره که بگیم راهی طولانی در پیش داره. و از اونجایی که نسبتا گرونقیمته، احتمالا شما یک بطری از اونو برای یک دهه داشته باشید.

هنگام استفاده از این محصول من متوجه شدم که بیش از تعداد اسپری پیشنهاد شده واقعا روی عضو اصلیتون هست. این خیلی قویه. با وجود این حقیقت که حاوی مواد دقیقا مشابهی با دیگر محصولات لیست منه. اینجا یه نکته ای راجبش وجود داره، و شاید به همین دلیله که عبارت “5000” رو در آخر اسم مرموزش داره. مقدار خیلی زیاد از این ماده، برای ساعت ها شما بدون هیچ نتیجه ای نابود میشید؛ و مقدار خیلی کم، شما در نهایت با آلتی که فقط حس گز گز داره تموم میکنید. دوباره، شما میخواید مقداری که بهترین نتیجه رو ازش گرفتید تجربه کنید.

حالا بیاید ببینیم چقدر سریع عمل میکنه. اون آلت شما رو در کمتر از 5 دقیقه مهیا میکنه و همچنین مدت زمانش هم خیلی طول میکشه ( به طور میانگین، اگر به مقدار صحیح مصرف کنید حدود 60 الی 90 دقیقه). و اگرچه حاوی ویتامین E است، اما بعد از اتمام کار شستنش خیلی مشکل نیست، که این چیز خیلی خوبیه. در نظر داشته باششد که برای رابطه جنسی دهانی توسط سازمان غذا و دارو توصیه نمیشه. این نکته آزاردهندشه، به خصوص که قیمت مناسبی داره و باعث میشه پوستتون مثل یک میلیون دلار حس بشه.

 

China Brush

در حالی که راجب نام این محصول مطمئن نیستم، اما در مورد یک چیز مطمئن هستم: خیلی خوب کار میکنه، به خصوص با توجه به نحوه استفاده مشکوک از مواد خارجی که در جهان مدرن غیر معمول هستند. همچنین راجب به اینکه چطور گیاهی فرض شده مطمئن نیستم، اما با این اوصاف گیاهان چینی در این محصول موثر است. در واقع، این فرمول غالبا از گیاهان به عنوان مواد فعال استفاده می کند، به طوری که از لحاظ فنی این محصول خوراکی است (اگر چه توصیه نمی کنم آن را بخورید حتی اگر یک کرگدن گرسنه باشید).

با موادی مانند دارچین، بوته جینسنگ کره‌ای، آلوئه‌ورا و گل میخک، این اسپری تاخیری رایحه بی نظیری داره. ولی مراقب باشید، زیرا لیست مواد تشکیل دهنده شامل سنگ های صفراوی هم هست. بله، سنگ‌های صفراوی. همه این چیزهای دیوانه با هم در یک محلول مایع مخلوط شده اند و به این معنیه که باید روی آلتتون به مقدار کم کشیده بشه، جایی که سازندگانش مشخص کردند. صرفنظر از این، فرمولاسیون کاملا طبیعی، بهترین جایگزین برای لیدوکائین و بنزوکائینه، چرا که هر دو این عوامل بی حس کننده می‌توانند باعث ناراحتی پوستی و عوارض دردناک طولانی مدت شوند.

متأسفانه، کمی اشکال با این گیاه معدنی چینی وجود داره. اول از همه، تقریبا یک ساعت طول میکشه تا اثر بزاره. دوم، یه حس مور مور آزار دهنده ایجاد میکنه که ممکنه در طول رابطه جنسی حواستون رو پرت کنه. با این حال هنوز هم به اندازه فرمولاسیون مدرن امروزی موثره (اگر بیشتر نباشه)، و برای مدتی طولانی دوام میاره. علاوه بر این، برای شستشو فوق العاده آسانه و اگر به طور استراتژیک مجدا استفاده بشه میتونه برای ساعت ها بهتون کمک کنه تا قدرت جنسیتون رو نگه دارید. از نظر هزینه، در مقایسه با سایر گزینه های این لیست خیلی مناسبه؛ اما هنوز برای رابطه دهانی توسط سازمان غذا و دارو تایید نشده است.

 

سنگ جامائیکایی

آن طرف کره زمین، سنگ جامائیکایی، محصولی که از عصاره یک درخت مشهور کاراییب ساخته شده. همانطور که عجیب به نظر میرسه، اگر صادق باشیم، اصلا نمیتونه بدتر از سنگ صفراوی و دارچین باشه. روش استعمال هم کمی عجیبه، حتی نزدیک به پمپ اسپری اندازه گیر یا حتی نزدیک به برس چینی هم نیست. شما باید مقداری آب رو به سنگ اضافه کنید و بعدش از مایعی که روی سنگ تشکیل شده به عنوان ماده بی حس کننده استفاده کنید.

باید به شما بگویم که چون این محصول فریبنده به نظر می رسد، با یک برچسب هشدار عرضه میشه. اگر نادرست استفاده بشه، به طور بالقوه خطرناکه. با این حال هنوز در چند کشور بسیار محبوب است و مردان جامائیکایی از دورباز ازش استفاده میکنند. با این توضیح، واضحه که یک عامل موثر بی حس کننده است که به اندازه کافی سریع عمل میکنه تا توجه خاصی به خود جلب کنه. با در نظر گرفتن اینکه بسیار عجیب و خطرناکه، مشخصا سازمان غذا و دارو برای هیچ چیزی تاییدش نکرده. در واقع، در اکثر کشورها ممنوع است و برای هیچ نوع رابطه جنسی دهانی توصیه نمیشه.

علاوه بر این، استفاده نادرست از سنگ جامائیکایی میتونه باعث ساعت ها حس سوزش بشه. به عنوان محصولی که نعوذ زیادی رو حاصل میکنه عرضه میشه؛ اما من متوجه شدم که رابطه جنسی رو فقط کمی بیشتر طولانی تر میکنه. با بررسی های همه‌جانبه، شما باید تصمیم بگیرید که ارزش امتحان کردن داره یا نه. از آنجایی که ممنوع است، ممکنه جستجوی آنلاینش دشوار باشه و مجبور بشید بیشتر هزینه کنید. در هر صورت، دلیلی بسیار خوب برای بودن در لیست منه.

 

Tauro Extra Power

من اینو در فهرستم قرار دادم؛ چون از تعدای چیز بسیار قابل توجه ساخته شده است. اینو داشته باشید: عصاره جینسنگ، عصاره پیچک پاپیتال، عصاره جینکو بیبولا و عصاره بابونه آلمانی. اگر میخواید بدونید که اینا دقیقا چی هستن، باید اونو توی گوگل بزنید. تنها چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که هرکس فرمولاسیونش رو  پیدا کنه، قطعا میدونه که چیکار باید انجام بده. و از اونجایی که به جای سنگ های عجیب یا برس آسیایی در اسپری عرضه میشه، کنترل و استعمالش آسونه که خودش یه نعمته.

این محصول کاملا طبیعی، انتخاب بسیار خوبی برای مردانی است که در دنیای مدرن امروزی به فکر محصول بی حس کننده دارویی نیستند. بدون هیچ زحمتی، هنوز هم در مدت زمان معقولی (حدود 20-30 دقیقه) شروع به عمل میکنه و همچنین مدت زمان قابل توجهی (حدود یک ساعت) دوام میاره. علاوه بر این اگر از آب گرم و صابون استفاده کنید، پاک کردنش نسبتا آسونه و اصلا کثیف نیست. متأسفانه به نظر میرسه سازمان غذا و دارو فقط محصولاتی رو پذیرش میکنه که از موادی ساخته شده باشند که دارای ثبت اختراع موجود باشند؛ پس احتمالا میتونید حدس بزنید چه اتفاقی میفته.

ضمنا این محصول برای رابطه دهانی ایده آل نیست، بیشتر به خاطر اینکه بو و مزه ای شبیه اتاق کثیف یه بیمارستان داره. به همین ترتیب مانند روش دارویی گرونه، اما این جایگزین خوبی برای لیدوکایین، بنزوکائین و اون سنگ‌های عجیبه. با این حال میتونه با استفاده از کاندوم استفاده بشه، عمدتا به این دلیل که نسبتا خوب باقی میمونه. و ازونجا که حاوی ترکیبات طبیعی است پوست آلت شما پس از استفاده از آن خیلی حس بدی نداره. به طور کلی، این یه محصول بسیار خوب برای مرد هاییه که میخوان رویکرد ارگانیک طولانی تری رو در رختخواب اتخاذ کنند(اگر نوعی از آن هستید).

 

پنج نکته استفاده از اسپری تاخیری

اگر یکی از محصولات لیست من رو انتخاب کردید، مطمئن شوید که کنترل شده استفاده کنید. همچنین توصیه های بنده حقیر رو هم در نظر داشته باشید. من چند وقتیه که وسایل جنسی و محصولات تاخیری آلت رو بررسی میکنم؛ بنابراین در این مسیر یکی دو چیز رو یاد گرفتم. اجازه بدید براتون بگم:

  1. اگر قصد دارید بدون کاندوم مراوده کنید، مطمئن شوید که همسرتون میدونه شما از محصول تاخیری استفاده میکنید؛ به خصوص اگر محصول به سادگی منتقل میشه. شما که نمیخواید مجبور بشید توضیح بدید چرا لگن اونها در طی رابطه جنسی بی حس میشه، یا بدتر، میسوزه.
  2. فراموش نکنید که بعد از عملیات پاکش کنید، حتی اگر خیلی نمیتونید احساسش کنید. تعجب میکنید اگه بدونید چند بار برای من اتفاق افتاده که صبح بیدار میشم، با جوش هایی روی همه‌ی دم و دستگاه تناسلیم.

 

 

  1. هرگز اقدام به رابطه دهانی نکنید، اگر محصول به صراحت خلاف این رو توصیه کرده. من اهمیتی نمیدم که چقدر محصول داغ میکنه. هیچکس نمیخواد که با بیحس شدن ناخواسته صورت، بیماری ناگهانی، یا مرگ سر و کار داشته باشه؛ و برای شما زندان خیلی خوبه.
  2. دستاتون رو بشویید، اگر برای اعمال محصول ازشون استفاده کردید. هیچی بدتر از پاک کردن چشماتون با این دستا نیست. کسی میتونه بگه “آخ”؟
  3. بطری یا ظرف خودتون رو در یک محیط با دمای مناسب نگه دارید، جایی که از آب و هوای خیلی گرم یا سرد دور باشه. اسپری های تاخیری یخ زده میماسن و درست عمل نمیکنند، و اسپری های تاخیری خیلی گرم شده، بوی مضحکی میدن و در همه جا ترشح میکنند. اگر بین این دوتا نگهش دارید، مطمئنا این اتفاقات قابل اجتنابه.

 

نظرات نهایی من درمورد موضوع

پیش از این هم گفتم که این محصولات بی حس کننده آلت (و هر چه مانند آن، صرف نظر از قیمت، مواد تشکیل دهنده یا نام برند اونها)، اگر دنبال راه حل دائمی انزال زودرس هستید، مناسب نیستند. محصولات لیست من اصلا درمان هر درد انزال های سریع نیستند، اما با این حال بهتون کمک میکنند از تنگنا بیرون بیاید. پس، اگه به دنبال چیزی با کمی قدرت ماندگاری بیشتر هستید، جدا بهتون پیشنهاد میکنم که یک دستگاه استمناء دستی یا اتوماتیک بگیرید تا بهتون کمک کنه در عین حال تلمبه زنیتون رو تمرین کنید.

خوشبختانه تکنیک های زیادی وجود داره که میتونه بهتون کمک کنه که انزالتون رو مؤثر تر کنترل کنید. بازار امروزی نیز پر از اسباب بازی هایی است که برای این کار طراحی شده اند. قابل توجه ترین محصولات از تولیدکنندگان معتبر مثل Fleshlight و Kiiro هستند. برای مثال، برند مشهور Fleshlight، برای انتخاب مضحک بزرگ اسباب بازی های جنسی قابل تنظیم شناخته میشه، این چیزیه که STU نامیده میشه. این یه شوخی نیست. و در حالی که ممکنه کمی طول بکشه تا شما رو استاد هنر لذت بردن هدفمند از خود بکنه، فکر میکنم در پایان روز ارزش تلاشش رو داشته باشه.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *