بزرگ کردن آلت واقعیت است یا خیالی خوش؟

بزرگ کردن آلت امروزه به یکی از بزرگترین دغدغه های قشر وسیعی از جامعه تبدیل شده است. آنها همواره سایز آلت خود را کوچک می پندارند و بدتر آن که این پندار را به شریک جنسی خود انتقال می دهند چرا که احساس می کنند نمی توانند آن طور که باید و شاید شریک جنسی خود را ارضا کنند. بنابراین آنقدر اندیشه بزرگ کردن الت را در سر می پرورانند تا به هر روش علمی و غیرعلمی به بزرگ کردن آلت دست یابند. شرکت های تجاری هم با تبلیغات دروغین از این شرایط نهایت استفاده یا بهتر بگوییم سوء استفاده را می برند و بر آشفته بازارِ بزرگ کردن آلت دامن می زنند…

حال چاره ی کار چیست؟ آیا بزرگ کردن آلت به هر قیمت، پندار درستی است؟ و آیا روشی مطمئن برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟

اگر شما هم دغدغه های این چنینی دارید با ما همراه شوید. بعد از خواندن این مقاله خودتان به سؤالات بالا  پاسخ خواهید داد. ما اینجا قرار است فقط حقایق را برملا کنیم و با احترام به شعور مخاطب انتخاب را بر عهده ی خودش می گذاریم.

 

بزرگ کردن کیر

برای بزرگ کردن آلت چه باید کرد؟

در اصطلاح پزشکی بزرگ کردن آلت به مجموعه ای از روش های مختلف جهت “افزایش قطر، طول، بافت سفت و منسجم آلت” اشاره دارد.

بزرگ کردن آلت زمانی واجب است که آلت مرد در حالت نعوظ کمتر از 9 سانتی متر باشد پس اگر آلتتان در حالت نعوظ از 9 سانتی متر بیشتر است نگران نباشید شما یک فرد کاملاً طبیعی محسوب می شوید. اما گاهی شریک جنسی ممکن است از یک آلت 15 سانتی متری هم ناراضی باشد و از مردش بخواهد برای بزرگ کردن آلت اقدام کند در هر حال رضایت روانی و جنسی پارتنر بسیار مهم است. میل سیری ناپذیر انسان روز به روز بر تنوع این روش ها می افزاید. در ادامه به چند روش پرکاربرد برای بزرگ کردن آلت اشاره خواهیم کرد:

آب کردن شکم یکی از روش های بزرگ کردن الت است زیرا چربی های اضافه ی شکم بافت هایی از آلت را مخفی می کند درنتیجه آلت کوچک به نظر می رسد پس با یک برنامه رژیمی مناسب و ورزش می توان به بزرگ کردن آلت دست یافت. اما ورزش نقش مهم دیگری هم در بزرگ کردن آلت ایفا می کند: خونرسانی بیشتر به آلت. بنابراین توصیه می شود اگر در پی سالمترین روش بزرگ کردن آلت هستید ورزش را فراموش نکنید. دومیدانی، شنا و یا حتی نرمشهای صبحگاهی خون بیشتری را به آلت می رسانند و هر چه عملیات گردش خون، انبساط و انقباض در آلت بیشتر باشد بزرگ کردن آلت راحت تر میسر خواهد شد.

افراد سیگاری بدانند سیگار کشیدن و بزرگ تر کردن آلت بسیار بعید و شاید نشدنی باشد اگر واقعاً به دنبال بزرگ کردن آلت هستید سیگار را ترک کنید چون مواد موجود در سیگار مانع خونرسانی درست به آلت می شود.

این روز ها شبکه های ماهواره ای انواع دستگاه های مکشی و کششی را برای بزرگ کردن الت تبلیغ می کنند دستگاه هایی چون: پمپ آلت یا پمپ خلاء، دستگاه ساکشن آلت، وزنه بستن به آلت، قرصها، پمادها و… باید گفت طبق نظر پزشکان این ابزارها تنها با هدف سودجویی و عوام فریبی به بازار عرضه شده اند و هیچ گونه تأثیر مستقیمی در بزرگ کردن آلت نخواهند داشت. علاوه بر آن اکثریت قریب به اتفاق آنها عوارض جبران ناپذیری بر آلت می گذارند عوارضی چون: اختلال در نعوظ، اختلال در خونرسانی، کاهش حس لذت جنسی، ترکیدن رگ‌های خونی، تاول های پوستی، کبودی، تغییر رنگ و ضخیم شدن پوست.

اما روش دیگری که شاید خیلی از مردان برای بزرگ تر کردن آلت خود به آن فکر می کنند عمل جراحی است. از انواع جراحی بزرگ کردن آلت دو روش پرکاربردتر است: یکی تزریق چربی به آلت و دیگری قطع کردن لیگمان های آویزکننده آلت.

تزریق چربی برای بزرگ کردن آلت ممکن است عوارضی چون قرینه نبودن و بدشکلی آلت را در پی داشته باشد. همچنین قطع کردن لیگمان های آلت برای بزرگ تر کردن آلت ممکن است فرد را با مشکل افتادگی شدید آلت مواجه کند و در نتیجه اختلال شدید در مقاربت را برایش به ارمغان آورد.

بزرگ کردن آلت برای افرادی که تازه به بلوغ رسیده اند بسیار راحت تر است. آنها می توانند برای بزرگ کردن الت از روش تزریق هورمون تستوسترون استفاده کنند البته باید دانست تزریق این هورمون به هیچ وجه یکی دو سال بعد از بلوغ نتیجه نمی دهد.

و نکته آخر اینکه باید بدانید تمام روش های بزرگ کردن الت نیازمند زمان و صبوری اند تا شما را به نتیجه مطلوب برسانند و هیچ روش تضمینی ای را نمی توان اعلام کرد همه چیز نسبی است و بستگی به وضعیت جسمی و روانی شما دارد. پس انتظار معجزه نداشته باشید.

 

  بزرگ کردن آلت آرزویی محال نیست و با راه هایی می توان این کار را انجام داد و اندازه آلت را بیشتر کرد و در واقع بزرگ کردن کیر امری شدنی است
3 پاسخ
  1. Amirabbas
    Amirabbas says:

    واقعامفیدبودبینهایت ازسایت شماتشکرمیکنم که صادقانه واقعیت روگفتیدومردم نادان روفریب ندادید👍👍👍👍👍👍👍👍

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *