آیا هیچ روش «اعجازآمیز» ثابت شده علمی برای بزرگ شدن آلت تناسلی شما وجود دارد؟

نه، وجود ندارد. و در حالیکه شما ممکن است فکر کنید که این موضوع بدیهی است، اما سایرین مطمئن هستند که این گونه نیست. مردان صدها میلیون دلار را بابت محصولات بزرگ کننده آلت تناسی پرداخته کرده­اند، با این امید که این محصولات واقعاً جواب می­دهند. با این حال دو روش آزمون شده علمی و غیر اعجازآمیز وجود دارند که برای بزرگ شدن آلت تناسلی واقعاً جواب می­دهند.

اجازه دهید تا بعضی از روشهای «اعجازآمیزی» که به صورت گسترده پیشنهاد می­شوند را مرور کنیم:

در مورد قرصها و گیاهان دارویی که در جعبه پستی شما قرار داده می­شوند چطور؟ هیچ گونه شواهد علمی وجود ندارند که نشان دهند آنها به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می­کنند.

در مورد وسایل ایجاد کننده خلأ چطور؟ شاید جالب باشند، اما آنها هیچگونه افزایش حجم بادوامی را به همراه ندارند.

در مورد تمرینهای طویل کننده آلت تناسلی چطور؟ باز هم شواهد خوبی وجود ندارد.

در مورد جراحی چطور؟ مطمئناً این یک «روش اعجازآمیز» نیست و به صورت گسترده انجام نمی­شود، مگر در موقعیتهای کمتر شایعی مانند میکروپنیس [آلت تناسلی بسیار کوچک]. جراحی خطراتی را به دنبال دارد مانند خطرات ایجاد بافتهای ناشی از اثر زخم، که می­تواند منجر به نعوظهای دردناک و/یا کوتاه شدن آلت تناسلی گردد.

بنابراین چه روشی جواب می­دهد؟

دو مطالعه جداگانه به این نتیجه رسیده­اند که بیش از شش ساعت استفاده روزانه از وسیله «Andropenis» و استفاده روزانه از «طویل کننده طلایی نعوظ آلت»، در واقع می­تواند باعث افزایش اندکی در طول و حتی احتمالاً در قطر آلت تناسلی شود، بسته به اینکه یک نفر چقدر به صورت منظم از این وسایل استفاده می­کند. با این حال این روشها از «روشهای اعجازآمیز» فاصله دارند، چون ما درباره افزایش یک یا دو سانتیمتری صحبت می­کنیم. همچنین این طویل کننده­ها، ابزارهای پیچیده­ای هستند (من می­دانم، چون من از Andropenis در محل کارم استفاده کرده­ام) و زمانیکه استفاده از آنها شروع شود، شخص باید در یک دوره چند ماهه، هر روز ساعتها از آن استفاده کند تا متوجه تغییری گردد.

Andropenis

بنابراین چرا بسیاری از مردان باهوش پول خود را صرف خرید وسایلی می­کنند که در کل مشخص شده است که جواب نمی­دهند؟ یک دلیلش این است که بسیاری از شرکتها متوسط اندازه آلت تناسلی را به صورت اشتباه نشان می­دهند. یکی از مردانی که از من درباره کارایی یک محصول خاص سؤال می­کرد، من را به وب سایت آن شرکت ارجاع داد. آن وب سایت ادعا می­کرد که متوسط طول آلت در هنگام نعوظ، 7 اینچ است (!) و –حتی بدتر- شرکت در آن زمان ادعا می­کرد که محصول آنها به وسیله پژوهش در مؤسسه کینزی (جایی که من کار می­کنم)، مورد تأیید قرار گرفته است. هیچ یک از این ادعاها درست نبودند. ضمناً متوسط طول آلت در هنگام نعوظ در مطالعات مختلف، نزدیک به 1/5 تا 8/5 اینچ است.

نهایتاً آنچه ما می­دانیم این است که اندازه آلت در مقایسه با صمیمیت، ارتباط، فنون ارتباط جنسی و عواطف کلی (نوزاش کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، حتی زمانی که یک زوج ارتباط جنسی ندارند)، برای رضایت شریک جنسی اهمیت کمتری دارد. این بدین معنا نیست که اندازه آلت تناسلی مهم نیست- اکثر مردان از این نظر در حد متوسط هستند (اندازه آلت تناسلی در یک توزیع نسبتاً هنجار قرار دارد)، و بنابراین سایر جنبه­های ارتباط جنسی مهمتر از به دست آوردن یا از دست دادن یک یا دو سانتیمتر است.

در دسامبر امسال، متخصص جنسی مشهور و دوست گیزمودو، دکتر دبی هربنیک –نویسنده کتاب ارتباط جنسی آسان است چون احساس خوبی را به همراه دارد: راهنمای زنان برای لذت و رضایت جنسی- به سؤالات جنسی شما پاسخ می­دهد. دکتر هربنیک هر روز سؤالی را انتخاب می­کند (اینجا را کلیک تا آنها را ببینید و سؤالات بیشتری اضافه کنید) و به شما یک جواب قابل اطمینان و علمی می­دهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *